Feri Baycu Güler kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
88
Feri Baycu Güler kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Feri Baycu Güler kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Feri Baycu Güler kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Feri Baycu Güler kimdir? kaç yaşında?, Feri Baycu Güler kimdir? memleketi neresi, Feri Baycu Güler kimdir? evi nerede, Feri Baycu Güler kimdir? nereli, Feri Baycu Güler kimdir? instagram, Feri Baycu Güler kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Feri Baycu Güler kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Feri Baycu Güler
Doğum tarihi: 1 Temmuz 1978
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.62 cm
Kilo: 68 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Kayhan Güler ile)
Meslek: Oyuncu, İş kadını
İnstagram hesabı için tıklayın.

Feri Baycu nereli? Kaç yaşında?

Feri Baycu Güler kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Feri Baycu Güler evli mi, kiminle evlendi, çocuğu var mı? Feri Baycu Güler yer aldığı diziler, filmleri, wikipedia bilgileri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Feri Baycu Güler yaşamı ve biyografisi

Feri Baycu Güler Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Gerçek mesleği turizmcilik olan Feri Baycu Güler’in oyunculuk kariyeri usta oyuncu Haldun Dormen ile tanışması ile değişir. Feri Baycu Güler en büyük çıkışını 2018 yapımı olan Erkenci Kuş dizisinde Melahat rolü ile yaptı ve tanınmaya başladı.

Feri Baycu Güler kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Feri Baycu Güler, onu herkes oyuncu ve tiyatrocu olarak biliyor. Peki, Feri Baycu Güler’in aslında turizmci olduğunu, 70 ülke gezip, hatta bazı ülkelerde yaşadıktan sonra oyunculuk mesleğini seçtiğini biliyor muydunuz? Bunun bunun yanında tiyatroya başladıktan sonra oyununu sahneleyecek sahne bulamadığı için kendi tiyatrosunu kurduğunu biliyor muydunuz? Her şey turizmci olarak mesleğini icra ettiği senelerda aklına Haldun Dormen’in okul senelerında sahnelenen bir oyununu izlerken oyun bittikten sonra usulca yanına sokularak ‘Oyuncu olmalısın, çok kabiliyetlisin’ kelimeleri ile başladı. İşte Feri Baycu Güler kimdir? Oyunculuk macerası. Reklamcı olmak istiyordu, turizmi seçti. Turizme sürdü fakat oyunculuk ağır bastı.

Feri Baycu Güler wikipedia

Feri Baycu Güler 1 Temmuz 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Feri Baycu eğitim yaşamına ve iş yaşamına İstanbul’da başladı. İlköğretim ve lise mezun olduktan sonra turizm sektörü ile alakadar olmaya başladı. Okul senelerında Haldun Dormen’in oyuncu olmalısın sözü ile İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünde eğitim görmeye başladı. Üniversiteden mezun olduktan sonra yeniden Turizme yöneldi. İşi gereği 70’ten fazla ülkeyi gezdi. Bunun yanı sıra Kayhan Güler ile tanıştı ve evlendi. Güler soyadını aldı. Bu evliliklerinden 1 kız çocukları oldu.

Feri Baycu Güler Bugün 4 dil bilmektedir.  Lakin kısa bir süre sonra oyunculuk yönü daha çok ağır bastı. Bu istek ve arzu kendi tiyatrosunu kurmaya yöneltti. Feri Baycu Güler ilk kez Dormen Tiyatrosu’nda oynadı. Profesyonel tiyatro yaşamı Dormen Tiyatrosu’nda başladı. Dormen Tiyatrosu’nda ‘Nerde Kalmıştık?’da oynadı. Ardından ‘Çiğdem Talu’ya Selam’ müzikalinde rol adlı.

Feri Baycu Güler evli mi, kiminle evlendi, çocuğu var mı

Dizi oyunculuğuna 2012 senesinde ilk kez “Aşkın Halleri” dizisi ile adım attı. Ardından “Altınsoylar dizisinde, Çifte Saadet, Hayati ve Diğerleri dizlerinde farklı rollerde yer aldı. 2018 senesinde en büyük çıkışını yaparak “Erkenci Kuş” dizisinde “Melahat” rolüne hayat verdi. Feri Baycu Güler’in ilk sinema filmi 2019 yapımı olan “Hilal, Feza and Other Planets” filmi oldu.

2020 senesinde yeni dizisi “Bay Yanlış” dizisinde “Nevin” rolünü oynayan Feri Baycu Güler, şimdilerde TV dizilerinde, tiyatro sahnelerinde oynamaya sürdürmektedir.

Feri Baycu Güler tiyatro oyunları?

 • Empatopya 2018            
 • Kızgın Damdaki Kedi 2017           
 • Nereye Gitti Bütün Çiçekler? 2016         
 • Özel Kadınlar Listesi 2015
 • Nerde Kalmıştık
 • Çiğdem Talu’ya Selam

Feri Baycu Güler dizileri ve filmleri

Feri Baycu Güler yer aldığı diziler? Hangi dizilerde oynadı? Yeni dizisi aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

 • 2020 Bay Yanlış (Nevin) TV Dizisi
 • 2019 Hilal, Feza and Other Planets Sinema Filmi
 • 2018 Erkenci Kuş (Melahat) TV Dizisi
 • 2017 Hayati ve Diğerleri (Kıymet) TV Dizisi
 • 2016 Çifte Saadet (Refika) TV Dizisi
 • 2016 Altınsoylar (Fatma) TV Dizisi
 • 2012 Aşkın Halleri TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.