Ferhat Alper kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
367
Ferhat Alper kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ferhat Alper kimdir?, biyografi sitemizde Ferhat Alper kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ferhat Alper kimdir? kaç yaşında?, Ferhat Alper kimdir? memleketi neresi, Ferhat Alper kimdir? evi nerede, Ferhat Alper kimdir? nereli, Ferhat Alper kimdir? instagram, Ferhat Alper kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ferhat Alper kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ferhat Alper
Doğum tarihi: 15 Eylül 1997
Doğum yeri: Hakkari
Boy: 1.72 cm
Kilo: 60 kg
Burcu: Başak
Eğitim: Ortaöğretim
İlişkisi: Bekar
Meslek: Youtuber, TikToker
İnstagram hesabı için tıklayın

Ferhat Alper nereli? Kaç yaşında? (Fero)

Ferhat Alper kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, sevgisi, nasıl ünlendi? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ferhat Alper yaşamı ve biyografisi

Ferhat Alper Türk fenomen, youtuber ve TikToker. Kuzeni ve bunun yanı sıra en yakın dostu Remzi Kartal ile tiktok üzerinden paylaşımı yaptıkları keyifli bir video ile yıldızı parladı ve tanınmaya başladı.

Ferhat Alper yaş

Ferhat Alper 15 Eylül 1997 senesinde Hakkari’nin Yüksekova beldesine bağlı Yeşiltaş Köyü’nde 6 kardeşli bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Remzi Kartal ile kuzenidir. Öğrenimine memleketinde başlayan Ferhat Alper ortaokul’da eğitimini yarıda bırakarak okul yaşamını sonlandırdı.

Ferhat Alper sevgilisi yoktur. Ferhat Alper en sevdiği renkler içinde beyaz rengi bulunmaktadır. Ferhat Alper fiziki olarak ve tavırları ile ünlü komedyen Cem Yılmaz’a benzemektedir.  Ferhat Alper en sevdiği yemekler içinde çubuk makarna bulunmaktadır.

Fenomenlere destek amaçlı olarak en son CZN Burak sürpriz yapıp kendilerini ziyaret etmiştir

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.