Ferhat Albayrak kimdir, Ferhat Albayrak kaç yaşında?

07.11.2021
1.123
Ferhat Albayrak kimdir, Ferhat Albayrak kaç yaşında?

Ferhat Albayrak kimdir, biyografi bölümünde Ferhat Albayrak biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ferhat Albayrak kaç yaşında?, Ferhat Albayrak memleketi neresi, Ferhat Albayrak facebook, Ferhat Albayrak nereli, Ferhat Albayrak instagram, Ferhat Albayrak ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Ferhat Albayrak kimdir? başlığımızın detayları..

Ferhat Albayrak Kimdir – Ferhat Albayrak Biyografi

1977 İstanbul doğumlu Ferhat Albayrak,Türkiye’nin ilk elektronik müzik şirketi olan Jeton Recerds’un kurucusu, iflah olmaz bir araba tutkunu, başarılı bir iş adamı, bunun yanı sıra prodüktör ve girişimci. Ferhat Albayrak Saint Michel mezunu. Annesi Robert, babası Galatasaray mezunu olan birikimli bir aileye sahiptir.

Ferrari tutkusu sebebiyle Ferrai distribütörü olarak Zeytinoğlu ile çalıştı. Ardından Fer Mas şirketine geçti ve burada genel müdürlüğe kadar yükseldi. Lakin bir süre sonra bu görevinden istifa ederek İkinci El Araçta kurumsal olarak hizmet veren S&S şirketinde genel müdür oldu.Bu şirkette genel müdür olmasında birden çok lüks araba ve çok fazla çalışan olması etkili oldu.

Ferhat Albayrak bunun yanı sıra ünlü bir DJ. İş çıkışında bu tutkusunu yerine getirmeye çalışıyor. Amacının dünyanın en iyi DJ’si olmak istediğini söyleyen Ferhat Albayrak dünyaca ünlü DJ Carl Cos ile tanışmasından sonra bu hayalini gerçekleştirmede kararlı olduğunu dile getiriyor. Carl Coks’un kendine ait bir parçayı albümüne koyduğunu ve dünyanın her yerinde bu parçayı çaldığını belirtiyor.

Arkadaşlarını gömlek markasına göre seçen Ferhat albayrak Rolex saat takanları arakdaşı olarak görürken Ralph Lauren marka giymeyen ile sohbet bile etmezmiş. Şuanda SS Motors’un sahibidir.

Ferhat Albayrak,şimdilerde Acun Medya aracılığıyla kurulan Dijital Paltform Exxen yayın yaşamına ekranlara gelecek olan Garaj programını Doğan Kabak ile birlikte sunacak.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.