Ferhan Tülmen kimdir, Ferhan Tülmen kaç yaşında?

07.11.2021
387
Ferhan Tülmen kimdir, Ferhan Tülmen kaç yaşında?

Ferhan Tülmen kimdir, biyografi bölümünde Ferhan Tülmen biyografi sayfası ile karşınızdayız. Ferhan Tülmen kaç yaşında?, Ferhan Tülmen memleketi neresi, Ferhan Tülmen facebook, Ferhan Tülmen nereli, Ferhan Tülmen instagram, Ferhan Tülmen ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Ferhan Tülmen kimdir? başlığımızın detayları..

Ferhan Tülmen Kimdir – Ferhan Tülmen Biyografi

1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Ferhan Tülmen, Fenerbahçe Lisesi’ni bitirdikten sonra Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon Programcılığı bölümünden mezun oldu. Üniversiteyi okurken 2007senesinden bu yana Maltepe Üniversitesi kanalında haber yazarak sunumlar yaptı.

Ferhan Tülmen ilk muhabirlik deneyimini, 1 yıl TRT1 ekranlarına yapmıştır. Daha sonra “Med Yapım” editör ekibinde çalışmaya başlamış ve Mehmet Erbil’in “Çarkıfelek” programında yer almıştır.

2010 senesinde Okan Karacan ile Showmax ekranlarında Max Life programını sunan Ferhan Tülmen, sonrasında Behzat Uygur ile birlikte “Bak Şu Duvara” isimli programın sunuculuğunu yapmıştır.

Arından gezi programı sunan Ferhan Tülmen, 2016 senesinde EmTv’de “Haftasonu Magazin” programını sunmaya başlamış ve hemen sonrasında Erol Köse ve Sacit Arslan’ın da yorumculuğunu yaptığı “Her Şeyi Konuşalım” programında yer almıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.