Ferda Yıldırım Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
477
Ferda Yıldırım Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ferda Yıldırım Kimdir?, biyografi sitemizde Ferda Yıldırım Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ferda Yıldırım Kimdir? kaç yaşında?, Ferda Yıldırım Kimdir? memleketi neresi, Ferda Yıldırım Kimdir? evi nerede, Ferda Yıldırım Kimdir? nereli, Ferda Yıldırım Kimdir? instagram, Ferda Yıldırım Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ferda Yıldırım Kimdir? Biyografi

Ferda Yıldırım Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Beyaz TV ekranlarında ana haber spikeri olan Ferda Yıldırım’ın medya kariyer yolculuğu Ankara’da başladı. 28 Nisan 1977 tarihinde Ankara’da doğan sunucu ve spiker Ferda Yıldırım eğitim yaşamına İstanbul’da sürdü.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransızca Öğretmenliği Bölümü mezunu olan sunucu Ankara İletişim Fakültesi Spikerlik ve Metin Yazarlığı Sertifikası programını alarak profesyonel medya kariyerini sürdürmeye başlamıştır.

Medya kariyeri boyunca çeşitli radyolarda çalıştı. Radyo D, Radyo Foreks ve Hür Fm bunlardan bazıları.  Ferda Yıldırım televizyon ekranlarına da Kanal D’de başladı. Bu sıralamayı Habertürk Tv, Cine5 ve Beyaz Tv kanalları takip etmiştir.  “Basın Kulisi” Beyaz TV “Ana Haber Bülteni”  Ferda Yıldırım çalışmalarını sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.