Ferah Zeydan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
291
Ferah Zeydan Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ferah Zeydan Kimdir?, biyografi sitemizde Ferah Zeydan Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ferah Zeydan Kimdir? kaç yaşında?, Ferah Zeydan Kimdir? memleketi neresi, Ferah Zeydan Kimdir? evi nerede, Ferah Zeydan Kimdir? nereli, Ferah Zeydan Kimdir? instagram, Ferah Zeydan Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ferah Zeydan Kimdir? Biyografi

Ferah Zeydan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Ferah Zeydan erkek mi? Ferah Zeydan kaç kilo? Ferah Zeydan babası kim? Ferah Zeydan cinsiyeti nedir? Ferah Zeydan son hali nasıl? Ferah Zeydan ameliyat mı oldu? Ferah Zeydan kızım ve Ferah Zeydan şarkıları ile yaşamı değişti. Sinan Akçıl ile düet yaptı. Peki, X Factor Türkiye yarışması ile ünlenen Ferah Zeydan yaşamı nasıl değişti.

20 Şubat 1994 senesinde Tartous Suriye’de dünyaya gözlerini açan tatlı sanatçı 24 yaşındadır. Ferah Zeydan’ın 2 erkek kardeşi mevcuttur. Anne ev hanımı babası ise aşçıdır. Babası Aşçı ve Almanya’da çalışmaktadır. Bir dönem babası Suriye’de çalışmaktaydı. Ferah Zeydan, Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olmuştur.

Annesi ve ailesi ile birlikte yaşantısını Mersin’de ilerleten Ferah Zeydan Mersin’de okuduğu senelerda okullar içinde konserler vermeye başlamıştır.  X Factor Türkiye yarışması’na katılmasıyla yaşamı bir anda değişti.

Yarışmadan sonra tüm Türkiye’nin büyük beğeni ile dinlediği Ferah Zeydan hayallerinin gerçekleştiğini ve müzik hayatına ismini yazdırmayı başarmıştır. Ferah Zeydan aslen Mersin’lidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.