Fatoş Yelliler kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
635
Fatoş Yelliler kimdir, nereli, kaç yaşında?

Fatoş Yelliler Kimdir, biyografi sitemizde Fatoş Yelliler ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Fatoş Yelliler kaç yaşında?, Fatoş Yelliler memleketi neresi, Fatoş Yelliler evi nerede, Fatoş Yelliler nereli, Fatoş Yelliler instagram, Fatoş Yelliler ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Fatoş Yelliler Biyografi

Fatoş Yelliler kimdir, kaç yaşında, nereli?

Fatoş Yelliler şarkıcı, oyuncu Berdan Mardini’nin boşandığı eski eşidir. Tam adı ile Fatoş Sarah Yelliler 1989 senesinde Fransa’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 32 yaşındadır. 2021 senesinde eşi Berdan Mardini ile 11 yıllık evliliğini sonlandırdı. Ardında silahlı saldırıya uğrayarak vuruldu. Daha sonra yasak aşk iddiaları ile adı Gökhan Göz ile anıldı.

Fatoş Yelliler yaşamı ve biyografisi

Fatoş Yelliler 1989 senesinde Fransa’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Fransa’da Paris’te başladı. Türk ve Fransız vatandaşıdır. 

Berdan Mardini eşi karısı Fatoş Yelliler boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Fatoş Yelliler 2010 senesinde Paris’te bir düğün merasiminde Berdan Mardini ile tanıştı. Aynı sene nikah masasına oturan çift evlendi. Berdan Mardini ve Fatoş Yelliler çiftinin evliliklerinden kızı Ezmira Mardini ve Miran Mardini dünyaya gelmiştir. Berdan Mardini’nin bunun bunun yanında Yelin Erçin’den evlilik dışı doğma 11 yaşında Emre Dijvar adında bir oğlu daha bulunmaktadır.

Fatoş Yelliler Berdan Mardini ile evliliklerini şiddetli geçimsizlik nedeni ile 2021 senesinde noktaladı ve 11 yıllık evlilikleri bitti. Fatoş Yelliler Berdan Mardini’den boşandıktan sonra İstanbul’da vuruldu. Silahlı saldırı sonrasında iş adamı Gökhan Göz’ün tahsis ettiği araçla emniyet müdürlüğüne giden Fatoş Yelliler Gülşah Saraçoğlu sevgilisi Gökhan Göz ile yasak aşk yaşadığı magazin dünyasında bulunan iddialar içinde yer aldı.

21 yaşında nikah masasına oturan Fatoş Yelliler yaptığı bir bilgilendirmede “Çocuklarımı almaya çalışıyorum, geçimimi ailem sağlıyor” demiştir.

Fatoş Yelliler Fatoş Yelliler boy kilo ve hangi burç?

Fatoş Yelliler boyu 1.70 cm kilosu 58 kg ve burcu güncellenecektir.

Fatoş Yelliler sevgilisi?

Fatoş Yelliler eşi Berdan Mardini ile boşandıktan sonra İstanbul Büyükçekmece’de silahlı saldırıya uğradı ve vuruldu. Bu olayın sonrasında iş adamı Gökhan Göz’ün kendisine araç tahsis etmesiyle basın ve magazin dünyasında yasak aşk iddiaları ortaya atıldı. Gökhan Göz önceden Gülşah Saraçoğlu ile defalarca ayrılması ile gündem olmuştur.

Fatoş Yelliler estetik oldu mu?

Fatoş Yelliler estetik olmuştur. Bugüne kadar 3 kez estetik ameliyat oldu. Çenede dolgusu, karın germe, meme protezi ve burun estetiği olmuştur. Söz konusu kendisi spor ve diyetle kilo vermiş olup mide cerrahi operasyonu olmamıştır. Ayrıca düzenli olarak 6 ayda bir botoks yaptıran Fatoş Yelliler’in doğum sonrasında vücudunda çatlaklar bulunmaktadır.

Fatoş Yelliler kimdir nerelidir, kaç yaşında, sevgilisi, kiminle evli, ne iş yapar, neden ayrıldı, özel yaşamı? Berdan Mardini eşi karısı Fatoş Yelliler kim? Fatoş Yelliler Berdan Mardini ile boşandı, sonrasında vuruldu, silahlı saldırıya uğradı. Fatoş Yelliler Gökhan Göz Gülşah Saraçoğlu üçgeninde gelişen yasak aşk konularla gündeme geldi. Fatoş Yelliler yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.