Fatoş Kabasakal Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
202
Fatoş Kabasakal Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Fatoş Kabasakal Kimdir?, biyografi sitemizde Fatoş Kabasakal Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Fatoş Kabasakal Kimdir? kaç yaşında?, Fatoş Kabasakal Kimdir? memleketi neresi, Fatoş Kabasakal Kimdir? evi nerede, Fatoş Kabasakal Kimdir? nereli, Fatoş Kabasakal Kimdir? instagram, Fatoş Kabasakal Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Fatoş Kabasakal Kimdir? Biyografi

Fatoş Kabasakal Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi

Bir dönem Ali Emrah Sürtal ile birlikte olan Fatoş Kabasakal kimdir? Fatoş Kabasakal’ın eşi kimdir? Fatoş Kabasakal yaşamı sizlerle.

Fatoş Kabasakal, 9 Eylül 1982 senesinde Edirne’de dünyaya geldi. Gerçek adı Fatma Kabasakal’dır. Daha sonra İstanbul’a taşındılar. Lise eğitiminin sonrasında Ekol Drama’da oyunculuk dersleri aldı.  Sektörün duayeni  Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi aldı.

Medya kariyerine ilk kez televizyonda sunuculuk ile başladı. 15 yaşında Kral TV’de müzik programı sundu. Daha sonra modellik ve mankenlik yaptı.  2007 ysenesinde“Yıldızlar Savaşı” filminde rol aldı.

Fatoş Kabasakal Nelson markasının yüzü, Sanatçı merhum Kayhan ve Tan’ın kliplerinde oynadı. Çeşitli reklam filmlerinin bunun yanında magazin programlarında sunuculuk yaptı.

Nelson markası için Kapadokya’da mayo çekimi yaptı, katalog yüzü oldu. 2007 senesinde Kayahan’ın “Bir Aşk Hikayesi” klibinde oynadı. 2010 senesinde Tan’ın “Taş Yürek” klibinde de oynadı.

Fatoş Kabasakal; “Elifnağme”, “Heyecanlı”,  “Afiyet Şeker Olsun”  “Bir Eğlence Gecesi”, “Ver Çoşkuyu” “Fatoş’la Akıllı Alışveriş”  “dedikodu” isimli programları sundu.

Fatoş Kabasakal; ‘Bez bebek’, ‘Türk malı’ ”Ah Polis Olsam’, ‘Yıldızlar Savaşı’, ‘Misi’, ‘İki Arada aşk’, ‘Sararan Sevdalar’, “Ayrı Dünyalar” dizilerinde rol aldı.

Fatoş Kabasakal 2007 – 2010 senelerı içinde “Parmaklıklar Ardında” dizisinde oynadı.

Daha sonra 2010 senesinde “Türk Malı” dizinde yerini aldı. 2011 senesinde ise “Kurşun Bilal” filminde rol aldı.

Özel yaşamında Ali Emrah Sürtal ile yaşadığı aşk ile de bir dönem gündeme gelmişti. Fatoş Kabasakal, iş adamı Erkan Kayhan ile Ekim 2018 tarihinde evlenmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.