Fatmanur Öztekin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
788
Fatmanur Öztekin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Fatmanur Öztekin kimdir?, biyografi sitemizde Fatmanur Öztekin kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Fatmanur Öztekin kimdir? kaç yaşında?, Fatmanur Öztekin kimdir? memleketi neresi, Fatmanur Öztekin kimdir? evi nerede, Fatmanur Öztekin kimdir? nereli, Fatmanur Öztekin kimdir? instagram, Fatmanur Öztekin kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Fatmanur Öztekin kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Fatmanur Öztekin
Doğum tarihi: 5 Temmuz 2000
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.57 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Volkan Sapmaz ile)
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Fatmanur Öztekin nereli? Kaç yaşında?

Fatmanur Öztekin kimdir, nereli, bot kilo, instagram, youtube hesabı, sevgilisi? Fatmanur öztekin dolap hesabı, dolap uygulaması, mezuniyet elbisesi? Fatmanur Öztekin sevgilisi Volkan kaç yaşında? Kısa olarak ile ilgili araştırılan bilgileri, yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Fatmanur Öztekin yaşamı ve biyografisi

Fatmanur Öztekin Türk Youtuber ve fenomenidir. 2015 senesinde kurduğu youtube kanalı üzerinden paylaşımı yaptığı video içeriklerle tanınmaya başladı.

Fatmanur Öztekin sevgilisi Volkan kaç yaşında

Fatmanur Öztekin 5 Temmuz 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Kastamonu’dur. Eğitim yaşamına İstanbul Bakırköy’de başlayan Fatmanur Öztekin liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstinye Üniversitesi Gastronomi bölümünde sürdü.

Fatmanur Öztekin internet dünyasında 2015 senesinden bu yana aktif olmaya başladı. İlk videosunu 2016 senesinde paylaşımı yaptı. YouTube kanalı üzerinden başta makyaj olmak üzere vlog ve güzellik sırlarını içeren video içerikleri sunan Fatmanur Öztekin duruşu ve yenilikçi tarzı ile takipçileri aracılığıyla bi hayli sevilmektedir.

Fatmanur öztekin dolap hesabı, dolap uygulaması, mezuniyet elbisesi

Fatmanur Öztekin özel yaşamında Volkan Sapmaz ile sevgili oldu. Fatmanur Öztekin Nisan 2019 tarihinde Volkan Sapmaz ile sözlendi. İkilinin ilişkisi şimdilerde sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.