Fatmanur Altun kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
203
Fatmanur Altun kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Fatmanur Altun kimdir?, biyografi sitemizde Fatmanur Altun kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Fatmanur Altun kimdir? kaç yaşında?, Fatmanur Altun kimdir? memleketi neresi, Fatmanur Altun kimdir? evi nerede, Fatmanur Altun kimdir? nereli, Fatmanur Altun kimdir? instagram, Fatmanur Altun kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Fatmanur Altun kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Fatmanur Altun
Doğum tarihi:1 Ocak 1979
Doğum yeri: Kocaeli
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Fahrettin Altun ile)
Meslek: Akademisyen, Yazar
İnstagram hesabı için tıklayın

Fatmanur Altun nereli kaç yaşında?

Fatmanur Altun kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, mesleği nedir, maaşı, evi, ne iş yapar, çocuğu var mı? Dr. Fatmanur Altun kimdir? Artvinli mi?  İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un eşi Fatmanur Altun yaşamı biyografisi ve vikipedi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Fatmanur Altun yaşamı ve biyografisi

Fatmanur Altun, KADEM Yönetim Kurulu üyesi, bunun yanı sıra Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu üyesi ve TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı’dır. İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un eşidir.

Dr. Fatmanur Altun kimdir siyasetçi Artvinli mi

Fatmanur Altun 1 Ocak 1979 senesinde Kocaeli’de dünyaya gözlerini açtı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nde sürdü. 2002 senesinde yurtdışına Araştırma Görevlisi olarak Amerika Birleşik Devletleri’e gitti ve 2003 senesinde Türkiye’ye geri döndü.  

“Yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Orta Doğu ve İslam Ülkeleri Araştırmaları Enstitüsü Sosyoloji ve Antropoloji Ana Bilim Dalı’nda, “2000 Sonrası Türk Ulusalcılığının İnşasında Büyük Ortadoğu Projesi Söyleminin Rolü” başlıklı teziyle bitirdi.

“2014 senesinde da doktora eğitimini ““Türkiye’de Seküler ve İnanç Temelli Sivil Toplum Kuruluşlarının ‘Toplumsal Fayda’ Yaklaşımı: Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı Örnekleri” başlıklı teziyle 2018 senesinde bitirdi.”

2000 senesinden beri mütercim ve redaktör olarak yayıncılık alanında görev yapan Fatmanur Altun 2005 senesinde “Anlayış Dergisi’nde” bölüm editörlüğü yapmaya başladı. 2006 ila 2011 senelerı içinde “Dünya Bülteni’nde” köşe yazarlığı yaptı. Aynı zamanda “Fikriyat Gazetesi’nde de” köşe yazarlığı yaptı.

2009 ila 2012 senelerı içinde “AK Parti İstanbul İl Yönetimi ana kademe yönetim kurulu üyesi” olarak görev yaptı. 2012 ila 2016 senelerı içinde “İBB Kültür A.Ş.’de yönetim kurulu kullanıcı hesabı” yaptı. Ayrıca 2015 senesinden bu yana Marmara Üniversitesi’nde görev alamya başladı. Fatmanur Altun günümzde İstanbul Marmara Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde Öğretim Üyesi olarak çalışmakta olup bir çok seminer ve konferanslarda yer aldı.  

Fatmanur Altun KADEM Yönetim Kurulu Üyeliği ile birlikte Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Üyeliği bunun yanında TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüttü. İngilizce, Arapça ve Osmanlıca bilen Fatmanur Altun İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile evli olup 4 çocuğu bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.