Fatmanur Altun kimdir, Fatmanur Altun kaç yaşında?

04.11.2021
291
Fatmanur Altun kimdir, Fatmanur Altun kaç yaşında?

Fatmanur Altun kimdir, biyografi bölümünde Fatmanur Altun biyografi sayfası ile karşınızdayız. Fatmanur Altun kaç yaşında?, Fatmanur Altun memleketi neresi, Fatmanur Altun facebook, Fatmanur Altun nereli, Fatmanur Altun instagram, Fatmanur Altun ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Fatmanur Altun kimdir? başlığımızın detayları..

Fatmanur Altun Kimdir – Fatmanur Altun Biyografi

1979 senesinde Kocaeli’de dünyaya gözlerini açan Fatmanur Altun, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü’nde bitirdi. 2002-2003 senelerı içinde çeşitli araştırmalar gerçekleştirmek üzere Amerika Birleşik Devletleri’nde yer aldı. Yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Orta Doğu ve İslam Ülkeleri Araştırmaları Enstitüsü Sosyoloji ve Antropoloji Ana Bilim Dalı’nda bitirdi. 2014 senesinde aynı bölümde başladığı doktora eğitimini 2018 senesinde bitirdi.

2009-2012 senelerı içinde AKP İstanbul İl Yönetimi ana kademe yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı. 2012-2016 senelerı içinde İBB Kültür A.Ş.’de yönetim kurulu kullanıcı hesabı yaptı ve 2015 senesinden bu yana Marmara Üniversitesi’nde çalışmaya başladı. Halen Marmara Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde Öğretim Üyesi olarak görev yapan Altun’un telif ve çeviri eserleri yer alıyor. Fikriyat Gazetesi köşe yazarlığını yürütüyor ve çeşitli mecralarda düzenli olarak yazıları yayınlanıyor.

TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinin bunun yanında ,Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Üyeliği ve KADEM Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliğini yürüten Fatmanur Altun, İbni Haldun Ünviersitesi İletişim Fakültesi Dekanı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un eşi  ve dört çocuk annesidir.

Fatmanur Altun, ileri düzeyde İngilizce, iyi düzeyde Arapça ve Osmanlıca biliyor. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.