Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
95
Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir?, biyografi sitemizde Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir? kaç yaşında?, Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir? memleketi neresi, Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir? evi nerede, Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir? nereli, Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir? instagram, Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir? Biyografi

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) nereli? Kaç yaşında?

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) sevgilisi? Tiktok Fenomeni Kırmızı Oje Fatma Kılıç kim, ifşa? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) yaşamı ve biyografisi

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) Türk sosyal platform fenomeni tiktoeker’dır. Tik tok üzerinden paylaşımı yaptığı fotoğraflar ve yüklediği videolarla tanınmaktadır. Sosyal medya dünyasında yaşı ile alay edilen Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) popüler fenomenler içinde bulunmaktadır.

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) kimdir, nerli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Fatma Kılıç Kırmızı Oje 2 Temmuz 1991 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Evli olan genç sosyal platform fenomeninin bunun bunun yanında 2 kız çocuğu bulunmaktadır. Fatma Kılıç Kırmızı Oje önceden kendisinde 10 yaş ufak olan Doğanay ile sevgili oldu. Fatma Kılıç Kırmızı Oje’nin yakın arkadaşı olan Eylem ile Doğanay da kardeştir.

Fatma Kılıç (Kırmızı Oje) sevgilsii

Fatma Kılıç sosyal platform hesapları üzerinden tesettür giyim markalarını pazarlamakta ve satışını yapmaktadır. Kendisinin model olduğu video ve fotoğraflarda birbirinden farklı modelleri satın almak olabilecekdür. Fatma Kılıç boyu 1.65 cm olup kilosu 52 kg.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.