Fatma Günaydın kimdir, Fatma Günaydın kaç yaşında?

05.11.2021
45
Fatma Günaydın kimdir, Fatma Günaydın kaç yaşında?

Fatma Günaydın kimdir, biyografi bölümünde Fatma Günaydın biyografi sayfası ile karşınızdayız. Fatma Günaydın kaç yaşında?, Fatma Günaydın memleketi neresi, Fatma Günaydın facebook, Fatma Günaydın nereli, Fatma Günaydın instagram, Fatma Günaydın ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Fatma Günaydın kimdir? başlığımızın detayları..

Fatma Günaydın Kimdir – Fatma Günaydın Biyografi

Asıl ismi  Fatma Günaydın ama herkes Fatoş diyormuş. 1995 senesinde Erzurum’da dünyaya gelmiş. Meslek lisesi okumuş ve üniversitede moda tasarım okumuştur. Bkm Yapımda işe giren Fatma Günaydın BKM Yapımın birden çok filminde tasarım alında çalışmış; Deliha 2 ve Jet Sosyete bu projelerden.

Üniversitede İngilizce öğrenmenin  insana katkı sağladığını düşündüğü için Malta’ya ingilizce öğrenmeye gitmiş.  Malta macerası  önemli bir deneyim olmuş ve kendi başına ayakta durmayı öğrenmiş. Fatma Günaydın seyahet etmeyi ve yeni yerler görmeyi yeni insanlar tanımayı çok seviyor.

Fatma Günaydın, 5 kardeşler Fatoş evin en küçüğü, üç ablası bir de abisi var. Fatma Günaydın daha doğmadan annesinin yaşamını kurtaran bir kız. Doktorlar Fatma’nın abisinin doğumunda annesinin karnında gazlı bez unutmuş, senelerca durum fark edilmemiş;, Fatma dünyaya gelince annesinin ağrılarının nedeni ortaya çıkmış.

Doğayı ve hayvanları çok seven Survivor 2020 Fatma’nın en büyük hayali Survivor’da yer almakmış ve tam bir Survivor hayranıymış. Lakin karanlıkta tek başına uyumaktan çok korkan Survivor Fatoş her şeye rağmen Survivor 2020 de başarılı bulunacağına inanıyor. Fatma Günaydın, Gönüllüler takımında yarışacak

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.