Fatih Gülmen Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
1.244
Fatih Gülmen Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Fatih Gülmen Kimdir?, biyografi sitemizde Fatih Gülmen Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Fatih Gülmen Kimdir? kaç yaşında?, Fatih Gülmen Kimdir? memleketi neresi, Fatih Gülmen Kimdir? evi nerede, Fatih Gülmen Kimdir? nereli, Fatih Gülmen Kimdir? instagram, Fatih Gülmen Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Fatih Gülmen Kimdir? Biyografi

Fatih Gülmen Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi

Beyaz TV ekranlarında Cumartesi günleri seyircisi ile buluşan “2023 Gündem”  ekonomi ve siyaset programının başarılı sunucusu Fatih Gülmen’in yaşamına ilişkin detaylar kim kimdir bölümümüzde sizlerle…

Sunucu ve Gazeteci Fatih Gülmen Kütahya’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen memleketi Kütahya’dır. Günümüzde yaşamını İzmir’de ilerleten Fatih Gülmen evli olup, eşi öğretmendir. Henüz bir çocuğu yoktur. Fatih Gülme’nin boyu 195 cm olup kilosu 95 kg’dır.

Beyaz TV ekranlarında Cumartesi günü seyircisi ile buluşan “2023 Gündem” programında ele alınan konular içinde Türkiye’nin 2023 hedefleri ışığında iş, siyaset, ekonomi ve cemiyet yaşamının aktörlerini ekranlara taşıyarak 2023 hedefleri ışığında ilerleme kaydetmektir.

Hedeflerini ve başarı grafiğini gün geçtikçe arttıran Fatih Gülmen yakın günlerde Katar Emiri ile Katar’da özel haber ve röportajları ile bilinmeyenleri ekrana taşıyacak. Aynı zamanda Azerbaycan Başkanı ilham Aliyev ile de ikinci etapta özel haber dosyasını seyircisi ile buluşturacaktır.

Mescidi aksa ile alakalı “2023 Gündem” programında yapmış olduğu “Kudüs’e sahip çıkmalıyız” başlıklı özel haber projesi de olumlu tepkiler alarak kısa bir sürede çığ gibi büyüyerek dünya kamuoyunda taktir ile karşılanmıştır.

Fatih Gülmen “2023 Gündem” programında yalnızca Türkiye değil, Avrasya ülkeleri ile alakalı çok ciddi çalışmaları da kısa bir süre sonra ekrana taşıyacak.

Ayrıca 2023 gündem programının formatını ciddi AR-GE ile hazırlayan ve sunan Fatih Gülmen  yakın günlerde 2023 gündem programını Cumhurbaşkanlığı himayelerine almayı hedeflemektedir.

“2023 Gündem programı ile Fatih Gülmen özelikle ülkemiz üzerinde Dolar ve Döviz operasyonlarının yapıldığı zamanda ülkemizin iş adamlarını ve sanayicilerini bir araya toplayarak ülke ekonomisine sahip çıktığını gösteren üstün projelere imza atan isim olmaya sürdürmektedir.

15 Temmuz sonrası ATV kanalında “Demokrasiye Evet Yatırıma Devam” başlıklı projenin de mimarı olan Fatih Gülmen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan bizzat teşekkür ve takdir almış usta bir televizyoncudur.

Medya kariyeri 2016 senesinde ATV Avrupa kanalında çalışması ile başladı.

Aradan geçen 1 yıldan sonra sunucu Fatih Gülmen 2017 senesinde TGRT Haber kanalında çalışmaya başladı. 2018 senesinde TGRT kanalından ayrıldı ve Beyaz TV ekranlarında her Cumartesi “2023 Gündem” programını başarı ile sağlamaktadır.

Fatih Gülmen, bütün yapmış olduğu programlarda “Üreten Türkiye’nin üreten güçleri” sloganlarını tercih ederek Türkiye’nin üreten sanayisini yapmış olduğu programlarla geliştirmeyi hedeflemektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.