Fatih Can Aytan kimdir, Fatih Can Aytan kaç yaşında?

07.11.2021
251
Fatih Can Aytan kimdir, Fatih Can Aytan kaç yaşında?

Fatih Can Aytan kimdir, biyografi bölümünde Fatih Can Aytan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Fatih Can Aytan kaç yaşında?, Fatih Can Aytan memleketi neresi, Fatih Can Aytan facebook, Fatih Can Aytan nereli, Fatih Can Aytan instagram, Fatih Can Aytan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Fatih Can Aytan kimdir? başlığımızın detayları..

Fatih Can Aytan Kimdir – Fatih Can Aytan Biyografi

2001 senesinde Antalya’da dünyaya gözlerini açan Fatih Can Aytan, Instagram, YouTube, Facebook, Twitter, Snapchat ve Tiktok gibi sosyal platform platformları üzerinde çektiği animasyon ve efekt videoları ile kısa bir sürede geniş bir takipçiye sahip olan Fatih Can Aytan, takipçileri aracılığıyla da bi hayli bi hayli beğeni alan bir isim. 

Fatih Can Aytan’ın YouTube üzerinde 400 bine yakın abonesi bulunan Fatih Can Aytan’ın buradaki videoları toplamda 100 milyondan fazla izlenmiş. Tiktok üzerinde ise 750 bine yakın takipçisi yer alıyor. Buradaki Videoları ise toplamda 13 milyondan fazla beğeni almış. Son zamanların en fazla takip edilen ve bi hayli beğeni alan sosyal platform fenomenlerindendir. 

Genelde Tiktok ve YouTube’da popüler olan Fatih Can Aytan’ın takipçi kitlesi de genelde kendisinden yaşça ufak 13-14 yaşındaki çocuklardan oluşuyor. Bunlara yönelik animasyon ve keyifli videolar çeken Fatih Can Aytan, bu sayede geniş bir takipçiye ulaşmıştır.

En fazla kullandığı Youtube ve tiktok hesabıdır. Korku, parodi, gülünç, keyifli ve mizah içerikli video paylaşımlarını sürdürmektedir. Takipçileri sürekli olarak Youtube kanalında ne kadar kazanıyor? gibi soruları merak etmektedir. 2018 senesinde Youtube sitesinden kazandığı 10 Bin TL ile Yuki Elektrikli Motosiklet aldığını açıklamış ve bu konu ile alakalı de bir video paylaşmıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.