Faruk ve Mehmet Gezen kimdir, Faruk ve Mehmet Gezen kaç yaşında?

07.11.2021
313
Faruk ve Mehmet Gezen kimdir, Faruk ve Mehmet Gezen kaç yaşında?

Faruk ve Mehmet Gezen kimdir, biyografi bölümünde Faruk ve Mehmet Gezen biyografi sayfası ile karşınızdayız. Faruk ve Mehmet Gezen kaç yaşında?, Faruk ve Mehmet Gezen memleketi neresi, Faruk ve Mehmet Gezen facebook, Faruk ve Mehmet Gezen nereli, Faruk ve Mehmet Gezen instagram, Faruk ve Mehmet Gezen ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Faruk ve Mehmet Gezen kimdir? başlığımızın detayları..

Faruk ve Mehmet Gezen Kimdir – Faruk ve Mehmet Gezen Biyografi

Faruk Gezen ve kardeşi Mehmet Gezen de deniz ürünleri şefidir. Faruk Gezen 4 Ekim 1985 doğumlu Mehmet Gezen ise 1986 senesinde Bitlis’in Ahlat İlçesi’nde dünyaya geldi. Şefler aslen Bitlislidir. Şef Mehmet Gezen evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Ankara’da deniz ürünleri üzerine kurdukları restaurantta yaptıkları yenilikçi balık yemekleri ve enteresan sunumlarıyla dikkatleri çekmeyi başaran Gezen kardeşler, her geçen gün sektörde daha da büyüdüklerini ifade ediyor.

Sosyal medya aracında olduğu gibi birden çok televizyon kanalında da yaptıkları yemek programlarıyla dikkat çekmekte olan Gezen kardeşler, çeşit çeşit balık yemekleri ve enteresan sunum tarzlarıyla çok beğeniliyor. Kardeşler, yapmış oldukları birbirinden farklı ve leziz balık yemekleriyle Türkiye’de ün saldı.

Sosyal medya fenomeni de olan Mehmet ve Faruk Gezen kardeşler, balık yemeklerini tatmak için birden çok siyasetçi, iş adamı ve ünlü sanatçıları ağırladıklarını altını çizerek, “Sabır ve azim ile çalışan bir insanın elde edemeyeceği başarı yoktur.Meslek yaşamımıza memleketimiz Ahlat’tan başlayarak Ankara’da deniz ürünleri ile mesleğimizin geleceğine ışık tuttuk. Dünyaya açılıp deniz ürünlerinde tek marka olana kadar çalışmaya devam edeceğiz.

Gezen kardeşler, Ankara’da faaliyet gösteren Anadolu Turizm İşletmecileri Derneği (ATİD) aracılığıyla 2019 senesinde yılın şefleri seçildi.

Faruk Gezen, bunun bunun yanında deniz ürünlerini nasıl keseceğiniz, temizleyeceğiniz ve pişireceğinizin videolarını gösteren kendinden başlıklı bir YouTube kanalı yönetiyor. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.