Faruk Fatih Özer kimdir, Faruk Fatih Özer kaç yaşında?

07.11.2021
158
Faruk Fatih Özer kimdir, Faruk Fatih Özer kaç yaşında?

Faruk Fatih Özer kimdir, biyografi bölümünde Faruk Fatih Özer biyografi sayfası ile karşınızdayız. Faruk Fatih Özer kaç yaşında?, Faruk Fatih Özer memleketi neresi, Faruk Fatih Özer facebook, Faruk Fatih Özer nereli, Faruk Fatih Özer instagram, Faruk Fatih Özer ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Faruk Fatih Özer kimdir? başlığımızın detayları..

Faruk Fatih Özer Kimdir – Faruk Fatih Özer Biyografi

Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer kimdir sorusu da gündem oldu.

Geçen süre zarfında adını Thodex olarak değiştiren borsada son bir haftada para yatırma, çekme poblemleri baş göstermişti. Şimdi de Thodex tamamen açılmıyor. Tüm bunlar Thodex kapandı mı, Thodex battı mı sorularını gündeme getirdi. 

Son günlerde Thodex borsasında garip olaylar olmaya başladı. Birçok kullanıcı, yerli borsanın kendilerini mağdur ettiğini altını çizerek sosyal platformda seslerini duyurmaya çalışıyor.

Kripto para yatırımcılarının Twitter gibi sosyal platform platformlarında kelimelerine ekledikleri bir diğer konu ise DOGE fiyatında yaşanan değişiklik oldu. Diğer yerli borsalarda 4 TL düzeysine ulaşan DOGE fiyatının günlerdir Thodex üzerinde 2 TL düzeysinin altından alınıp satıldığı yaşandı. Bu da kullanıcıların tepkisine yol açtı. İddialara göre DOGE çekmek isteyen kullanıcıların bu istekleri de karşılanmadı ve mağduriyet arttı.

Şimdi ise Thodex CEO’su Faruk Fatih Özer’in Twitter ve Instagram hesaplarını kapattığı yaşandı. Kayra isimli aktif üyenin paylaşımı yaptığı bilgilere bakıldığında, 22 saat öncesinde Özer’in profilinin mevcut olduğu görülüyor. Lakin şu an itibariyle Thodex borsasının CEO’su Özer’in profiline ulaşılamıyor.

Twitter üzerinden bazı kullanıcılar şirketin yöneticisi olarak Faruk Fatih Özer’e “nitelikli dolandırıcılık” yaptığı iddiasıyla savcılığa suç açıklamasunda bulunduklarını dile getirdi. Suç açıklamasunda şirketin yöneticisi Faruk Fatih Özer’in açıklama yapmadığını, polis nezaretinde şirketin adresine gidildiği ve adreste kimsenin olmadığı öne sürüldü.

Faruk Fatih Özer ile ilgili internette verdiği röportajlar dışında bilgi yer almıyor.27-28 yaşlarında olduğu tahmin edilen Faruk Fatih Özer Özer, ticarete erken yaşta adım atmıştır. Eğitimi devam ederken aile şirketinde görevler almıştır. 2008 senesinde Koineks şirketi ile kripto para borsasında giriş yaptı.2017 senesinde Koineks’i kurdu. 2020 yılına gelindiğinde Koineks, Thodex markasıyla globale açıldığını açıkladı. 

Thodex şirketi başta Türkiye olmak üzere Myammar, Azerbaycan ve İngiltere gibi ülkelerde de faaliyet gösteriyordu.

Bir dönem e-ticaret sektöründe de aktif olan Faruk Fatih Özer, sonrasında yazılım teknolojileriyle alakadar olmaya başladı. Özer, son kez 2020 senesinde Gamebridge mobil oyun platformunu kurmuştu. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.