Fahri Toga Biyografisi

Fahri Toga Biyografisi

3 Ocak 2018 0 Yazar: Biyografi

Fahri Toga kimdir? Fahri Toga biyografisi, Fahri Toga sevgilisi veya eşi kimdir? Burcu nedir? Boyu, kilosu kaç, Fahri Toga memleketi, Fahri Toga kaç yaşında, Göz ve saç rengi nedir ve diğer tüm bilinmeyenler ile detaylı bilgiler sitemizde.. Biyografisi.org sitesi Fahri Toga hakkında ki tüm bilgileri açık kaynak yayınlardan derleyerek okunabilir bir metin haline getirerek siz okuyucularımıza sunmaktadır. Fahri Toga biyografisinde eksiklik veya hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere katkınızı yapın.

Fahri Toga doğum tarihi: 13.Ağustos.1974Fahri Toga burcu: Aslan

Fahri Toga mesleği: Avukat

Fahri Toga, www.praelegal.com ve www.togaoksuz.av.tr Toga//Oksuz Hukuk Burosu’nun kurucularındandır.

Fahri Toga, 13 Ağustos 1974 tarihinde Tokat’da doğmuştur. İlk ve orta öğretimini Tokat’da aldıktan sonra liseyi Sivas Anadolu lisesinde okudu, ardından İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde okuyarak meslek hayatına ilk adımları attı.

Ankara barosu avukatlarından olan Fahri Toga yurt içinde elde ettiği birçok başarılı dava ile adını duyurmakla birlikte Uluslararası hukuk alanındaki çalışmaları ile Türkiye’de önemli bir yere sahiptir.

Almanya’da kurulmuş olan 150 ye yakın ülkeden, 150 ye yakın başarılı ve önemli hukuk bürosundan oluşan profesyonel hukuk networku PraeLegal’ın genel menejeridir.

Uluslararası hukuk alanında gerçek anlamda tüm ülkeleri ve hukuki danışmanlık alınacak hukuk bürolarını birebir yerinde ziyaret etmesi ve bu sebeple tüm ülkelerin önemli hukukçularını tanıması ile bilinir.

Fahri Toga, evli ve bir çocuk babasıdır.

Fahri Toga

istanbul escort bayan