Ezgi Zorba kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
262
Ezgi Zorba kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ezgi Zorba kimdir?, biyografi sitemizde Ezgi Zorba kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ezgi Zorba kimdir? kaç yaşında?, Ezgi Zorba kimdir? memleketi neresi, Ezgi Zorba kimdir? evi nerede, Ezgi Zorba kimdir? nereli, Ezgi Zorba kimdir? instagram, Ezgi Zorba kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ezgi Zorba kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ezgi Zorba
Doğum tarihi: 1 Ocak 1992
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.65 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Fenomen, Spiker, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Ezgi Zorba nereli? Kaç yaşında?

Ezgi Zorba kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum günü, boy kilo ve burcu? Ezgi Zorba sevgilisi kimdir? Ezgi Zorba Anıl Çetinkaya sevgili mi? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ezgi Zorba yaşamı ve biyografisi

Ezgi Zorba Türk youtuber, spiker ve fenomendir. Dünyanın en fazla kullanılan youtube, instagram uygulamaları üzerinden keyifli içerikler üreten Ezgi Zorba bir dönem TRT ekranlarında sünduğ programlarla hatırlanmaktadır. Ezgi’nin Kanalı’nın sahibidir.

Ezgi Zorba Anıl Çetinkaya sevgili mi

Ezgi Zorba 1 Ocak 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Liseyi bitirdiktan sonra ilgi eğitim hayatına İstanbul Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon İletişim bölümünde sürdü.

Ezgi Zorba mesleki kariyerinde ilk adımını spikerlik ve sunculuk eğitimi aldığı “Dialog”ta başladı. Ardından bir döneme damgasını vuran siyset programı 32.Gün ve TV8’de çalışmaları, kısa film çalışmaları takip etti. İlk kez kameraların karşısına TRT Belgesel kanalında geçti. 2014 senesinde TRT ekranlarında “Fuar Zamanı” adlı programla yer aldı. Ezgi Zorba 2015 senesinde “Ezgi’nin Kanalı” adında youtube kanalını kurdu ve içerik olarak sinema ve vizyon filmlerine ilişkin keyifli videolar paylaşmaya başladı.

Ezgi Zorba sevgilisi

Ezgi Zorba bekar olup şimdilerde içeriklerini youtube kanalı üzerinden yayınlamaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.