Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
1.247
Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir?, biyografi sitemizde Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir? kaç yaşında?, Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir? memleketi neresi, Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir? evi nerede, Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir? nereli, Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir? instagram, Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ezgi Şimşek Bozkurt
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.65 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Sarp Bozkurt ile)
Meslek:  Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Ezgi Şimşek Bozkurt nereli? Kaç yaşında?

Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Ezgi Şimşek Bozkurt eşi kim, kiminle evlendi, çocuğu var mı? Sarp Bozkurt eşi Ezgi Şimşek Bozkurt yer aldığı diziler? Ezgi Şimşek Bozkurt yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ezgi Şimşek Bozkurt yaşamı ve biyografisi

Ezgi Şimşek Bozkurt oyuncu Sarp Bozkurt’un eşidir. 2016 senesinde Ezgi Şimşek Sarp Bozkurt ikilisinin evlenmesi ile medveya tanınmıştır.

Ezgi Şimşek Bozkurt kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Ezgi Şimşek Bozkurt 5 Eylül 2015 tarihinde çok uzun yıllar birlikte olduğu sevgilisi Sarp Bozkurt ile nişanlanan Ezgi Şimşek 24 Ağustos 2016 tarihinde ise oyuncu Sarp Bozkurt ile nikah masasına oturup evleniştir. Ezgi Şimşek Sarp Bozkurt evliliklerinden halen çocukları dünyaya gelmemiştir. İstanbul doğumlu olan Ezgi Şimşek Sarp Bozkurt ile youtube kanalı üzerinde vlog tarzı videolarla ekranlarda bulunmaktadır.

Ezgi Şimşek Bozkurt çocuğu

Ayrıca 2018 yapımı olan “Mesut Süre ile İlişki Testi” dizisinde rol almıştır. Ezgi Şimşek Bozkurt eşi Sarp Bozkurt ile şimdilerde hayatlarını İstanbul’da sürdürmektedir.

Ezgi Şimşek Bozkurt dizileri

Ezgi Şimşek Bozkurt dizileri ve filmleri

Ezgi Şimşek Bozkurt yer aldığı diziler? Ezgi Şimşek Bozkurt hangi dizilerde oynadı? Oynadığı filmleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2018 Mesut Süre ile İlişki Testi TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.