Ezgi Şenler kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
124
Ezgi Şenler kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ezgi Şenler kimdir?, biyografi sitemizde Ezgi Şenler kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ezgi Şenler kimdir? kaç yaşında?, Ezgi Şenler kimdir? memleketi neresi, Ezgi Şenler kimdir? evi nerede, Ezgi Şenler kimdir? nereli, Ezgi Şenler kimdir? instagram, Ezgi Şenler kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ezgi Şenler kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ezgi Şenler
Doğum tarihi: 28 Ocak 1993
Doğum yeri:  Ankara
Boy: 1.68 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Kova
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Dansçı
İnstagram hesabı için tıklayın

Ezgi Şenler nereli? Kaç yaşında?

Ezgi Şenler kimdir, nereli, yaş, boy kilo, dizileri, filmleri, sevgilisi, kardeşi kimdir? Ezgi Şenler Alperen Duymaz ilişkisi sürdürmekte mu? Kim kimdir bölümümüzde Ezgi Şenler yaşamı ve biyografisi ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Ezgi Şenler yaşamı ve biyografisi

Ezgi Şenler Türk dizi oyuncusudur. 2016 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinin ilk dizi filmi Bodrum Masalı oldu. Bu filmde oynadığı Aslı rolü ile tanındı.

Ezgi Şenler 28 Ocak 1993 senesinde Ankara’da ailenin tek çocuğu olarak dünyaya gözlerini açtı. Annesi ev hanımı, babası ise muhasebecidir. Henüz 9 yaşındayken Ankara Devlet Opera ve Balesi Çocuk Balesi Bölümü’nde 2 sene eğitim gördü. 11 yaşında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Klasik Bale Bölümü’ne girdi. Liseden sonra üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nde sürdürdü.

Oyunculuk kariyerine ilk kez 2016 senesinde “Bodrum Masalı” dizisinde “Aslı” rolü ile adım attı. 2018 senesinde “Nefes Nefese” dizisinde “Mercan” rolü ile hayran bıraktı. 2019 senesinde “Canevim” dizisinde “Müjgan Haksever” rolü ile seyircisini büyüledi. Aynı yıl  “The Locksmith” kısa filminde “Elif” rolü ile yer aldı. Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan Ezgi Şenler’in en sevdiği yemek patlıcan.

Ayrıca sağ yüzük parmağında “Aşk Love”, Sol bileğinde “Çapa”, sağ omzunda “kelebek”, anne ve babasının ise baş harflerini olduğu dövmeleri bulunmaktadır. Bir dönem oyuncu Alperen Durmaz ile ismi anıldı. Ezgi Şenler bekar olup yaşamını İstanbul ve Ankara’da sürdürmektedir.

Ezgi Şenler dizileri ve filmleri

Ezgi Şenler yer aldığı diziler hangileri? Oynadığı tüm filmlerin listesi aşağıda bulunmaktadır.

  • 2019 – The Locksmith (Elif) (Kısa Film)
  • 2019 – Canevim (Müjgan Haksever) (TV Dizisi)
  • 2018 – Nefes Nefese (Mercan) (TV Dizisi)
  • 2016 – Bodrum Masalı (Aslı) (TV Dizisi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.