Ezgi Şenler kimdir, Ezgi Şenler kaç yaşında? Nereli

24.09.2021
368
Ezgi Şenler kimdir, Ezgi Şenler kaç yaşında? Nereli

Ezgi Şenler (Çatı Katı Aşk Dizisi Ayşen ) Kimdir?, Ezgi Şenler kaç yaşında, Ezgi Şenler memleketi neresi. Biyografi bölümümüzde Ezgi Şenler (Çatı Katı Aşk Dizisi Ayşen ) Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Mesleği Oyuncu olan Ezgi Şenler 28.01.1993 tarihinde doğmuştur. Ezgi Şenler biyografisi yazımızda…

Ezgi Şenler kimdir

Ezgi Şenler (Çatı Katı Aşk Dizisi Ayşen )

Çatı Katı Aşk dizisinin Ayşen’i Ezgi Şenler’i biraz yakında zamandan tanımaya var mısınız? Ezgi Şenler Kimdir? Ezgi Şenler Nerelidir? Ezgi Şenler’in sanat aşkı nereden geliyor? Oyunculuk macerası nasıl başladı? Haydi biraz yakında zamandan tanıyalım…

Ezgi Şenler Kimdir?

Ezgi Şenler 28 Ocak 1993 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. 27 yaşındadır.

Ezgi Şenler’in Boyu ve Kilosu Kaçtır?

Ezgi Şenler 1,68 cm boyunda ve 55 kilogramdır. 

Ezgi Şenler’in Burcu Nedir?

Ezgi Şenler 28 Ocak doğumlu olmasından dolayı Kova burcudur.

Ezgi Şenler’in Eğitim Hayatı

Ezgi Şenler’in ailesi sanata bi hayli yatkın bir aile olduğundan dolayı kendisini ufak yaştan olmak üzere sanatla iç içe bir duruma sokmuşlardır. Halaları balerin, kuzenleri çellist ve kemancıdır. Bunların bunun yanında annesi ise ev hanımı babası da muhasebecidir. Daha 9 yaşındayken Ankara Devlet Opera Balesi’nin kadrosuna giren Ezgi Şenler, profesyonel olarak dansçılık ve bale eğitimlerine ilk kez burada başlamıştır. Dans hususunda bi hayli kabiliyetli olduğu için zamanla Hacettepe Üniversitesi Klasik Bale Bölümü’ne girdi. Henüz 11 yaşında iken dansçılık hususundaki kabiliyetlerini geliştirme fırsatı buldu. İlköğretim ve lise yaşamının sonrasında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Modern Dans Bölümü’nü kazandı ve başarılı bir biçimde bölümden mezun oldu. 

Ezgi Şenler’in Oyunculuk Hayatı

Eğitim yaşamında bi hayli başarılı olan Ezgi Şenler, her zaman dansçılık hayali ile yatıp kalmıştı ama bunun yanı sıra tiyatro alanına da bi hayli meyili vardı. Zaman geçtikçe bir çok değişik tiyatroda sahne almış ve dansçılığın yanında oyunculuk kabiliyetleriyle de kısa bir sürede fark yaratmayı başarmıştır. Tiyatro oyunlarındaki başarısıyla ve güzelliğiyle kısa süre içinde yapımcıların dikkatini çekmiş olup ilk televizyon projesi olan “Bodrum Masalı” ile televizyon yaşamına atılmıştır. Dizide Şevval Sam, Timuçin Esen gibi usta oyuncularla rol arkadaşlığı yapma fırsatı bulmuştur.

Ezgi Şenler’in Yer Aldığı Diziler

•2016, Bodrum Masalı – Aslı – Dizi

•2018, Nefes Nefes – Mercan – Dizi

•2019, Canevim – Müjgan Haksever – Dizi

•2020, Çatı Katı Aşk – Ayşen – Dizi

Ezgi Şenler Sosyal Medya

 Ezgi Şenler’in Instagram hesabı olan @ezgisenler ‘in 334 bin takipçisi bulunmaktadır. Twitter hesabında ise 22,8 bin takipçisi bulunmaktadır.

a

Adı Soyadı:
Ezgi Şenler
Meslek:
Oyuncu
Doğum Tarihi:
28.01.1993
Boyu:
168 cm
Kilosu:
55 kg
Göz Rengi:
Koyu Kahverengi
Sevgilisi:
Bilinmiyor
Burcu:
Kova
Eğitimi:
Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı
Doğum Yeri:
Ankara
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.