Ezgi Gözeger Biyografisi

Ezgi Gözeger Biyografisi

20 Ocak 2018 0 Yazar: Biyografi

Ezgi Gözeger kimdir? Ezgi Gözeger biyografisi, Ezgi Gözeger sevgilisi veya eşi kimdir? Burcu nedir? Boyu, kilosu kaç, Ezgi Gözeger memleketi, Ezgi Gözeger kaç yaşında, Göz ve saç rengi nedir ve diğer tüm bilinmeyenler ile detaylı bilgiler sitemizde.. Biyografisi.org sitesi Ezgi Gözeger hakkında ki tüm bilgileri açık kaynak yayınlardan derleyerek İstanbul escort okunabilir bir metin haline getirerek siz okuyucularımıza sunmaktadır. Ezgi Gözeger biyografisinde eksiklik veya hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen konu altındaki yorum bölümünden bizlere katkınızı yapın.

Ezgi Gözeger doğum tarihi: 30.Temmuz.1986Ezgi Gözeger burcu: Aslan

Ezgi Gözeger mesleği: Spiker, TV sunucusu

Spiker, Meteorolog ve sunucu

FOX TV ekranlarında hafta sonu Çalar Saat isimli sabah programının sunucusu.

Ezgi Gözeger, 30 Temmuz 1986 tarihinde Tire, İzmir’de doğmuştur. Liseyi Tire’de Kutsan Anadolu Lisesi’nde okudu. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Meteoroloji Mühendisliği’nden mezun oldu. MEB Kuşdili Eğitim Merkezi’nde spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı. Eğitim hayatına Bilgi Üniversitesi’ndeki Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde yaptığı yüksek lisans eğitimiyle devam etti.

Ezgi Gözeger, 2009 yılının yaz aylarından itibaren FOX TV’de İrfan Değirmenci ile Çalar Saat adlı sabah programında hava durumu editör ve spikerliği yapmaya başladı. FOX TV’de hava durumu spikerliğine devam etti.

1 Şubat 2012 tarihinde FOX TV’de “Fox Gece” adlı programı sunmaya başlamıştır. 2014 – 2015 yıllarında FOX TV’de dönüşümlü olarak sabah ve hafta sonu sabah haberlerini sundu.

FOX TV ekranlarında hafta sonu Çalar Saat isimli sabah programını sundu.

Ezgi Gözeger, 2014 yılında meslektaşı Onur Özmemiş ile evlendi. Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde gerçekleşen nikâhını Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar kıydı.

Ezgi Gözeger

evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye evden eve nakliyat