Ezgi Gizem Akdoğan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
153
Ezgi Gizem Akdoğan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ezgi Gizem Akdoğan kimdir?, biyografi sitemizde Ezgi Gizem Akdoğan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ezgi Gizem Akdoğan kimdir? kaç yaşında?, Ezgi Gizem Akdoğan kimdir? memleketi neresi, Ezgi Gizem Akdoğan kimdir? evi nerede, Ezgi Gizem Akdoğan kimdir? nereli, Ezgi Gizem Akdoğan kimdir? instagram, Ezgi Gizem Akdoğan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ezgi Gizem Akdoğan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ezgi Gizem Özkara Akdoğan
Doğum tarihi: 23 Ekim 1989
Doğum yeri: Antalya
Boy: 1.65 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Terazi
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Yalçın Akdoğan ile)
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Ezgi Gizem nereli? Kaç yaşında?

Ezgi Gizem kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Ezgi Gizem evli mi, eşi, kiminle evlendi, sevgilisi? Ezgi Gizem youtube, instagram resmi hesapları, kitabı, fotoğrafları, yer aldığı diziler, kardeşi, ailesi, ezgizem markası telefon numarası, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ezgi Gizem yaşamı ve biyografisi

Ezgi Gizem Akdoğan Türk Tiktoker, Youtuber, Sosyal Medya Fenomenidir. Bir dönem adı Musically olan fakat sonradan ismi TikTok olarak değişen dünyanın popüler video platformu üzerinden paylaşımı yaptığı keyifli video ve fotoğraflarla tanınmaya başladı. Milyonlarca takipçisi bulunan Ezgi Gizem Akdoğan eşi kendisi gibi fenomen Yalçın Akdoğan’dır.

Ezgi Gizem oynadığı diziler telefon numarası

Ezgi Gizem Akdoğan 23 Ekim 1989 senesinde Antalya’da dünya geldi. Memleketi aslen Kayseri’dir. Ezgi Gizem Akdoğan’ın babası aslen Kayserilidir. Ezgi Gizem Akdoğan eğitim ve öğrenimine Antalya’da başladı. Fenomen olma yolunda insatgram, TikTok ve Youtube kanalları üzerinden video, fotoğraf ve keyifli içerikler paylaşan Ezgi Gizem Akdoğan TikTok takipçisi 3 milyonu bulduğunda 2019 senesinde dostları ile parti vermiştir.

Ezgi Gizem Akdoğan sosyal platform üzerinden yayınlarına 2016 senesinde başladı. Şık, yüksek enerjili senkronizasyonu dolu dolu videoları ile bugün 4,3 milyondan fazla hayranı bulunan Ezgi Gizem Akdoğan, bunun bunun yanında vloglar, el sanatları videoları, komedi çizimleri ve daha fazlasını paylaşımı yaptığı Ezgizem YouTube kanalı bulunmaktadır. Fizuliyat ile düet yaptı.

Ezgi Gizem Yalçın Akdoğan

Futbolcu ve fenomen Yalçın Akdoğan ile tanıştıktan kısa bir süre sonra eşinin sakatlık geçirmesi ile eşi ile birlikte 2013 senesinde Antalya’da bir otelde çalışıp ilk yıl kazançları ile 2014 senesinde düğünlerini yaparlar. İkinci yıl biriktirdikleri para ile de 2. Sene de kazandığı parayla nasıl tedavi edileceğini tamamlayarak Yalçın Akdoğan’ın nasıl tedavi edileceğini tamamlarlar.

Günümüzde Ezgi Gizem Akdoğan “Ezgizem Shop”  markasını kurdu ve Ezgizem.com.tr üzerinden Türkiye’nin her yerine ürünlerinin online satışını gerçekleştirmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.