Ezgi Fındık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
468
Ezgi Fındık kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ezgi Fındık kimdir?, biyografi sitemizde Ezgi Fındık kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ezgi Fındık kimdir? kaç yaşında?, Ezgi Fındık kimdir? memleketi neresi, Ezgi Fındık kimdir? evi nerede, Ezgi Fındık kimdir? nereli, Ezgi Fındık kimdir? instagram, Ezgi Fındık kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ezgi Fındık kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ezgi Fındık
Doğum tarihi: 1992
Doğum yeri: Almanya
Boyu: 1.65 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın.

Eliz Fındık nereli? Kaç yaşında?

Eliz Fındık kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu kilosu, burcu, doğum tarihi? Eliz Fındık sevgilisi kim? Eliz Fındık estetik oldu mu? Estetiksiz ve makyajsız hali? Eliz Findik YouTube hesabı? Ezgi Fındık Alev Karslı? Ezgi Fındık ikizi? Ezgi Fındık nasıl zengin oldu, alışveriş yapığı markalar, küpesi, saç rengi, kısaca ile ilgili araştırılanler yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Eliz Fındık yaşamı ve biyografisi

Eliz Fındık Türk sosyal platform fenomeni, makyaj sanatçısı,  youtuber Eliz Fındık sosyal platform hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı yaratıcı video içerikleri ile bir anda dikkatleri üzerine çekti ve kısa süre içinde fenomen halini aldı.

Eliz Fındık sevgilisi

Ezgi Fındık 1992 senesinde Almanya’da Schramberg’de 4 çocuklu bir ailede ikiz kardeş olarak dünyaya gözlerini açtı. Sinem ve Gülşah adında İki ablası bulunmaktadır.

Ezgi Fındık nasıl zengin oldu

Ezgi Fındık anne aracılığıyla Tekirdağ’lı Bulgaristan ve Yunanistan göçmenidir. Baba aracılığıyla da aslen Karadenizli ve Giresunlu’dur.

Eliz Fındık kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu kilosu, burcu, doğum tarihi

Öğrenimine Almanya’da başlayan Ezgi Fındık, İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca ve Türkçe bilmektedir. 2011 senesinde Türkiye’ye dönen genç makyaj sanatçısı üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde sürdürmeye başladı.

Eliz Fındık sevgilisi

Makyaj sanatçısı olma yolculuğu ufak yaşlarda Almanya’da bir mağazada başladı. Günümüzde Makeup Artists olarak çalışan Ezgi Fındık bunun yanı sıra 4 Fashionist Moda Blogu yaratıcıları içinde yerini almayı başarmıştır. Ezgi Fındık bir dönem M.A.C markası çatısı altında hem eğitim aldı hem de çalıştı.

Ezgi Fındık estetiksiz ve makyajsız

Youtube kanalının adı Ezgi Findik Beauty olan genç fenomen yüzbinlerce takipçiye sahiptir. Eliz Fındık televizyon ekranlarından da tanınmaktadır.

Ezgi Fındık saç rengi

Kendisi  TV360 ekranlarında “Makyajın Sırları” adlı programı hazırlayıp sundu.

Ezgi Fındık Alev Karslı

Ezgi Fındık ile ilgili araştırılan diğer konular içinde estetik ve sevgilisi sorularının yanıtları ise şöyle; dudağında dudak dolgusu bulunan Ezgi Fındık sevgilisi bulunmaktadır. Ayrıca yüzünde de estetikler bulunmaktadır.

Ezgi Fındık estetiksiz hali
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.