Ezgi Baylar Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
467
Ezgi Baylar Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ezgi Baylar Kimdir?, biyografi sitemizde Ezgi Baylar Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ezgi Baylar Kimdir? kaç yaşında?, Ezgi Baylar Kimdir? memleketi neresi, Ezgi Baylar Kimdir? evi nerede, Ezgi Baylar Kimdir? nereli, Ezgi Baylar Kimdir? instagram, Ezgi Baylar Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ezgi Baylar Kimdir? Biyografi

Ezgi Baylar  Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Ezgi Baylar kariyer yaşamında adını İşte Benim Stilim yarışma programı ile açıkladı. Adı şimdilerde, Hande Atatizi, kostüm asistanı olan Özge Şimşek ile birlikte Talat Bulut taciz davası ile birlikte ismi taciz skandalı ile anılıyor.

Ezgi Baylar oyuncu Talat Bulut’un kendisini taciz ettiği gerekçesi ile gündem oldu. Peki, Ezgi Baylar kimdir? Talat Bulut ile yolları nasıl kesişti.

Ezgi Baylar, 1983 tarihinde dünyaya gedli. Üniversite öğrenimini Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümünde gördü. 2014 senesinde Sunuculuğunu Öykü Serter‘in üstüne aldığı, jüri kullanıcı hesabıni Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Sert ve Uğurkan Erez‘in yaptığı “Bu Tarz Benim” adlı yarışma programına katıldı.

2015 senesinde da benzer bir formattaki “İşte Benim Stilim” yarışmasına katılarak sürdürdü. Daha sonra yarışmadan kendi isteğiyle ayrıldı. TV8 ekranlarında yayına giren “Güle Güle Oturun” isimli programın sunuculuğunu yapmaya başladı.Bir süre sonra oyunculuk eğitimi alarak dizilerde oynamaya başladı. En son Arka Sokaklar dizisinde yer aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.