Eyüp Sultan Aylar kimdir, Eyüp Sultan Aylar kaç yaşında?

05.11.2021
309
Eyüp Sultan Aylar kimdir, Eyüp Sultan Aylar kaç yaşında?

Eyüp Sultan Aylar kimdir, biyografi bölümünde Eyüp Sultan Aylar biyografi sayfası ile karşınızdayız. Eyüp Sultan Aylar kaç yaşında?, Eyüp Sultan Aylar memleketi neresi, Eyüp Sultan Aylar facebook, Eyüp Sultan Aylar nereli, Eyüp Sultan Aylar instagram, Eyüp Sultan Aylar ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Eyüp Sultan Aylar kimdir? başlığımızın detayları..

Eyüp Sultan Aylar Kimdir – Eyüp Sultan Aylar Biyografi

O Ses Türkiye’nin finalistleri içinde bulunan Eyüp Sultan Aylar Hadise’nin takımındadır.Ege Üniversitesi konservatuar bölümü mezunu olan Eyüp Sultan Aylar, aslen İzmirli ve müzisyen. doğuştan görme engelli olmasına rağmen 5 yaşından bu yana müzikle ilgileniyor. Eyüp Sultan Aylar, Trt müzik’te yayına giren ve Metin Özülkü’nün sunduğu “Engelsiz Sahne” adlı programda da sesini ve kabiliyetini sergilemişti. Bağlama, ney, org ve kaval çalabilen Eyüp Sultan Aylar, Taksim metrosunda müzik dinletisi sunuyor.

Eyüp Sultan Aylar, Trt müzik’te yayına giren ve Metin Özülkü’nün sunduğu “Engelsiz Sahne” adlı programda da sesini ve kabiliyetini sergilemişti.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.