Eylül Bahar kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
598
Eylül Bahar kimdir, nereli, kaç yaşında?

Eylül Bahar Kimdir, biyografi sitemizde Eylül Bahar ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eylül Bahar kaç yaşında?, Eylül Bahar memleketi neresi, Eylül Bahar evi nerede, Eylül Bahar nereli, Eylül Bahar instagram, Eylül Bahar ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Eylül Bahar Biyografi

Eylül Bahar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Eylül Bahar sosyal platform fenomenidir. 4 Nisan 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 24 yaşındadır. Sosyal medya platformları üzerinden paylaşımı yaptığı içerikler aracılığıyla tanındı.

Eylül Bahar yaşamı ve biyografisi

Eylül Bahar 4 Nisan 1997 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi ve babası doktordur. Serdar adında bir erkek kardeşi bulunmaktadır.  Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. 7 yaşında piyano çalmaya başlayan Eylül Bahar liseyi Notre Dame De Sion Fransız Lisesinde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünde sürdü ve mezun oldu. 

Eylül Bahar sosyal platform hesaplarında paylaşımı yaptığı içeriklerle yıldızı parladı ve tanınmaya başladı. Suşi, hamburger ve sarmayı çok seven Eylül Bahar şimdilerde yaşamını Ankara’da sürdürmektedir.

Eylül Bahar boy kilo ve hangi burç?

Eylül Bahar boyu 1.56 cm kilosu 54 kg ve burcu Koç.

Eylül Bahar sevgilisi?

Eylül Bahar sevgilisi bulunmaktadır. Eylül Bahar üniversiteden birlikte mezun olduğu arkadaşı Cem Başak ile sevgilidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.