Eylül Adıgüzel kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
290
Eylül Adıgüzel kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Eylül Adıgüzel kimdir?, biyografi sitemizde Eylül Adıgüzel kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eylül Adıgüzel kimdir? kaç yaşında?, Eylül Adıgüzel kimdir? memleketi neresi, Eylül Adıgüzel kimdir? evi nerede, Eylül Adıgüzel kimdir? nereli, Eylül Adıgüzel kimdir? instagram, Eylül Adıgüzel kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Eylül Adıgüzel kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Eylül Adıgüzel
Doğum tarihi: 25 Şubat 1998
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.64 cm
Kilo: 44 kg
Burcu: Balık
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Kaan Atıcı ile)
Meslek: Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın

Eylül Adıgüzel nereli? Kaç yaşında?

Eylül Adıgüzel kimdir, nereli, kaç yaşında, kaç  kilo, hangi burç? Eylül Adıgüzel tiktok, instagram, twitch? Eylül Adıgüzel sevgilisi kim? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Eylül Adıgüzel hyatı ve biyografisi

Eylül Adıgüzel Türk sosyal platform fenomeni ve youtuber. Sosyal medya hesapalrı üzerinden paylaşımı yaptığı video ve fotoğraflarla tanınmaya başladı.

Eylül Adıgüzel sevgilisi

Eylül Adıgüzel 25 şubat 1998 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Mmeleketi aslen Diyarbakır’dır. Henüz 12 yaşında bale eğitimi almaya başladı. 16 yaşında geçirdiği bir sakatlık neticesinde bel fıtığı oldu ve baleyi bırakmak durumunda kaldı. Liseyi bitirdiktan sonra İstanbul Okan Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık bölümünde eğitim hayatına sürdü.

Sosyal medya üzerinden Twitch ve YouTube kanalı üzerinden yayınlar ve video içerikleri paylaşan  Eylül Adıgüzel ilerleyen sürelerde Twitch kanalını kapatarak YouTube kanalı üzerinden içerikler yayınlamaya başlamıştır. Eylül Adıgüzel ve Duygu Köseoğlu, 2017 senesinde “Suç Ortağım” adlı şarkıyı birlikte seslendirmişlerdir. Lakin bu sıcak dostluk ve arkadaşlıkları ilerleyen zamanlarda sona ermiştir.

Eylül Adıgüzel 2 dövme ve 4 piercing’i bulunmaktadır. Sıkı bir Galatasaray taraftarı olan Eylül Adıgüzel renkler içinde tercihi siyah. Arabaları çok seven Eylül Adıgüzel, balık tüketmemektedir. Eylül Adıgüzel kişisel özellikleri içinde çekingen, bi hayli hızlı sinirlenen ve üşengeç birisi olarak kendini tanımlamaktadır. Ayrıca pişmanlıkları içinde saçlarını sarıya boyatmak düşüncesi bulunmaktadır. Sevdiği filmler içinde Harry Potter Ateş Kadehi yer alırken en sevdiği hayva ise kedi. En enteresan özellği ise bebek ve arılardan korkmasıdır.

Eylül Adıgüzel özel yaşamında 7 Temmuz 2016 senesinden bu yana e-Spor oyuncusu ve Twitch yayıncısı Kaan Atıcı (Elwind) ile sevgili olduğu bilinmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.