Eylem İpek kimdir, Eylem İpek kaç yaşında?

07.11.2021
221
Eylem İpek kimdir, Eylem İpek kaç yaşında?

Eylem İpek kimdir, biyografi bölümünde Eylem İpek biyografi sayfası ile karşınızdayız. Eylem İpek kaç yaşında?, Eylem İpek memleketi neresi, Eylem İpek facebook, Eylem İpek nereli, Eylem İpek instagram, Eylem İpek ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Eylem İpek kimdir? başlığımızın detayları..

Eylem İpek Kimdir – Eylem İpek Biyografi

Gel Konuşalım sunucusu Eylem İpek, 1989 senesinde Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Günümüzde Posta Gazetesinde Benden Duymuş Olmayın isimli köşesinde yazmaya sürdürmektedir. Baba aracılığıyla aslen Diyarbakır‘lıdır. Babasını çok ufak yaşlarda iken yitirmiştir, Uzun senelerdır abisi şarkıcı Yaşar İpek ile görüşmemektedir. 

 Eylem İpek  2016 senesinin Nisan ayında Beşiktaş Shangri-La Hotel’de Gökhan Şafak ile evlenmiştir. 

TV8’in bi hayli beğeni alan programı Gel Konuşalım, Hakan Ural ve Seray Sever’in sunduğu programda, Hakan Hatipoğlu’nun yerine Eylem İpek yer almıştı.

Son zamanlarda özellikle Seren Serengil ile alakalı yayınlanmış olan resimler yüzünden çok fazla ismi magazin ve televizyon gündeminde bulunmaktadır. Serengil’in selülit’li fotoğraflarını yayınlattığı söylenen Eylem İpek ise bu konu ile ilgili böyle bir şeyin söz konusu olmadığını, kafalarına taş düşse benden bilecekler diyerek açıklama getirmiştir. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.