Eylem Aktaş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
537
Eylem Aktaş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Eylem Aktaş kimdir?, biyografi sitemizde Eylem Aktaş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eylem Aktaş kimdir? kaç yaşında?, Eylem Aktaş kimdir? memleketi neresi, Eylem Aktaş kimdir? evi nerede, Eylem Aktaş kimdir? nereli, Eylem Aktaş kimdir? instagram, Eylem Aktaş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Eylem Aktaş kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Eylem Aktaş
Doğum tarihi: 1 Ocak 1980
Doğum yeri: Batman
Boyu: 1.68 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek: Şarkıcı, Seslendirme Sanatçısı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Eylem Aktaş nereli? Kaç yaşında?

Eylem Aktaş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Eylem Aktaş sevgilisi, evli mi, kiminle evlendi, eşi, çocuğu var mı? Eylem Aktaş yer aldığı diziler? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Eylem Aktaş yaşamı ve biyografisi

Eylem Aktaş Türk besteci, şarkıcı ve selsndirme sanatçısıdır. Türk dizi filmlerinde seslendirdiği müziklerle tanınmaktadır. En büyük çıkışını dönem dizisi olan Hatrıla Sevgili adlı dizinin film müziklerini seslendirerek yaptı.

Eylem Aktaş sevgilisi

Eylem Aktaş 1 Ocak 1980 senesinde Batman’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Batman’da başladı. çocukluk senelerında müziğe ilgi duymaya başladı. Lise senelerı İstanbul’da geçti. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Şan Bölümü’nü bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı, Ses Eğitimi Türk Halk Müziği bölüm’ünde sürdü.

Eylem Aktaş albümleri

Eylem Aktaş müzik kariyerine üniversite saatleri civarında başladı. Üniversite senelerında birden çok ünlü sanatçının hem Türkçe hem de Kürtçe vokalistliğini yaptı. En büyük çıkışını 2006 senesinde Hatırla Sevgili adlı dizide seslendirdiği müziklerle açıkladı.

Eylem Aktaş oynadığı diziler

Eylem Aktaş, birden çok dizinin jenerik müziklerini seslendiren isim oldu. Dönemin önemli dizileri içinde bulunan “Bir Mucize Olsun, Kurşun Yarası, Gülizar, Adını Feriha Koydum, Hercai, Ihlamurlar Altında, Yasak Elma, Yersiz Yurtsuz, Siyah Beyaz Aşk, Yemin, Kadın, Gece Sesleri, Kasaba, Bu Kalp Seni Unutur mu, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Bir Çocuk Sevdim, Asi ve Gönülçelen” dizilerinin müziklerini seslendirdi. Eylem Aktaş, seslendirdiği dizi film müziklerinin bunun yanında, “Unutulmayanlar, Dilberin 8 Günü, Sonsuz, Kayıp Özgürlük, Acı” gibi sinema filmlerine de ismini yazdırdı. Eylem Aktaş bekar olup şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.