Evren Yazgan, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
1.151
Evren Yazgan, nereli, kaç yaşında?

Evren Yazgan, biyografi sitemizde Evren Yazgan ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Evren Yazgan kaç yaşında?, Evren Yazgan memleketi neresi, Evren Yazgan evi nerede, Evren Yazgan nereli, Evren Yazgan instagram, Evren Yazgan ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Evren Yazgan Biyografi

Evren Yazgan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Evren Yazgan iş insanıdır. 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 41 yaşındadır. Ispartaspor’un eski başkanı Atakan Yazgan’ın oğludur. Aynı zamanda Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil’in eşidir. Bunun bunun yanında müzisyen ve oyuncu Alişan`ın akrabasıdır.

Evren Yazgan yaşamı ve biyografisi

Evren Yazgan 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim ve öğrenimine İstanbul’da başladı. Babası Ispartaspor’un eski başkanı Atakan Yazgan’ dır. Evren Yazgan Alişan ile de bunun yanı sıra akraba olması ile tanınmaktadır. İş adamı olarak yaşamını ilerleten ve tekstil işi ile uğraşan Evren Yazgan sanat camiasının ileri gelen isimleri ile de buluşmaktedir.

Evren Yazgan 2009 senesinde Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda nikah masasına oturdu. Çiftin bu evliliklerinden 2019 senesinde Elisa isminde bir kızları dünyaya gözlerini açtı.

Evren Yazgan Sezin Erbil evliliği sürdürmekte olup çift hayatlarını İstanbul’da sürdürmektedir.

Evren Yazgan boy kilo ve hangi burç?

Evren Yazgan boyu 1.74 cm kilosu 80 kg ve burcu Oğlak.

Evren Yazgan eşi, evli mi, kiminle evli, sevgilisi?

Evren Yazgan Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin Erbil ile evlidir.

Tekstilci Evren Yazgan kimdir, nereli, ne iş yapar, biyografi detayları, kısaca yaşamı vikipedi kaynaklı detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.