Esra Ezmeci kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
335
Esra Ezmeci kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Esra Ezmeci kimdir?, biyografi sitemizde Esra Ezmeci kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Esra Ezmeci kimdir? kaç yaşında?, Esra Ezmeci kimdir? memleketi neresi, Esra Ezmeci kimdir? evi nerede, Esra Ezmeci kimdir? nereli, Esra Ezmeci kimdir? instagram, Esra Ezmeci kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Esra Ezmeci kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Esra Ezmeci
Doğum tarihi: 1 Ağustos 1984
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: 1.65 cm
Kilo:  56 kg
Burcu:  Balık
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Boşanmış
Meslek: Psikolog, Yazar
İnstagram hesabı için tıklayın.

Esra Ezmeci nereli? Kaç yaşında?

Esra Ezmeci kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu kilosu ve hangi burç? Esra Ezmeci estetiksiz hali, ekşi de yorumları nasıl, kocası ne iş yapar, kitapları, katılığı televizyon programları, özgeçmiş bilgileri, uzmanlık alanı, muayene fiyatları, iletişim bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Esra Ezmeci yaşamı ve biyografisi

Esra Ezmeci Türk Psikolog’tur. TV8 ekranlarında Yaşamdan Hikayeler adlı programa katılması ile tadındı. Bağımlılık, aile, ilişki, evlilik danışmanı, bunun yanında ergen psikolojisi üzerine danışmanlık ve tedavi çalışmalarını yürütmektedir.

1 Ağustos 1986 İstanbul doğumlu olan Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci,  İstanbul Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü’nü birincilikle tamamlamıştır. İstanbul Haliç Üniversitesi’nde klinik psikoloji üzerine yüksek lisans yaptıktan sonra adli bilimler doktorasına geçiş yapmıştır. Şu an halen adli bilimler doktora eğitim hayatına devam etmektir. 2015 senesinde boşanmış olan Ezmeci”nin 1 oğlu bulunmaktadır.

İstanbul Çapa Devlet Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nde stajını tamamlayan Esra Ezmeci, uzun yıllar İstanbul Zeytinburnu Balıklı Rum Hastanesi’nde uzman klinik psikolog olarak görev yapmıştır. Şu an İstanbul Etiler de TERAPİ EVRENİ adlı kendi terapi merkezinde psikologluk yapmaktadır. Bağımlılık nasıl tedavi edileceği, aile/ilişki/evlilik danışmanlığı, ergen psikolojisi, bireysel danışmanlık üzerine çeşitli konularda danışmanlık ve tedavi çalışmaları yürütmektedir. Kendi geliştirdiği geçmiş temizleme terapisi ile bi hayli başarı almıştır.

Çok sayıda televizyon kanalında programlar hazırlayıp sunmuş ve çeşitli mecralarda psikoloji üzerine yazılar yazmıştır. Yazarın önceden kaleme aldığı Süt Lekesi ve Düştüğünde kalkarsan Hayat Güzeldir ve Kararı ben veririm isimli Destek Yayınları’ndan çıkmış 3 kitabı bulunmaktadır. Şu an kitapları çok satanlarda ilk sıradadır.

Esra Ezmeci kitapları

Esra Ezmeci kaleme aldığı kitaplar aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir 
  • Süt Lekesi

Esra Ezmeci fotoğrafları

esra ezmeci özgeçmiş
esra ezmeci oğlu
esra ezmeci makyaj
esra ezmeci kocası
esra ezmeci kilo
esra ezmeci instagram
esra ezmeci iletişim
esra ezmeci eşi
esra ezmeci estetik
esra ezmeci ekşi
esra ezmeci boyu
esra ezmeci biyografi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.