Esra Eron Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
190
Esra Eron Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Esra Eron Kimdir?, biyografi sitemizde Esra Eron Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Esra Eron Kimdir? kaç yaşında?, Esra Eron Kimdir? memleketi neresi, Esra Eron Kimdir? evi nerede, Esra Eron Kimdir? nereli, Esra Eron Kimdir? instagram, Esra Eron Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Esra Eron Kimdir? Biyografi

Esra Eron Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Esra Eron Survivor, çocuğu kızı Alya Aşık, eşi gibi benzer sorular ile gündemde. Peki, Esra Eron kimdir ve yaşamı? Evli mi? Sevgilisi var mı? Biyografisi ve soruların yanıtları detayımızda.

TV8 ekranlarında oyuncu ve yorumcu Hakan Ural, başarılı sunucu Nur Tuğba Algül ile “Gel Konuşalım” programının sunucusu manken Esra Eron 1 Ocak 1980 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Bugün 38 yaşında olan güzel sunucu ve manken’in medya ve televizyonculuk kariyeri 2002 senesinde katıldığı “Miss Turkey Güzellik” yarışması oldu.  Bu yarışmada 3. Olan Esra Eron aynı sene” Miss Europe yarışması” 3.sü oldu.

Çeşitli televizyon ekranlarında magazin programı da sunan Esra Eron, Fenerbahçe Spor Kulübü eski başkanı Metin Aşık’ın oğlu Murat Aşık ile 2008 senesinde evlendi. Bu evliklerinden kızı Alya Aşık dünyaya gözlerini açtı. Lakin çift 2013 senesinde boşanma kararı aldı.

Esra Eron TV dizilerinde de boy gösterdi. “Kiralık Aşk, Hırsız Var, Çatıdaki Kız” filmlerinde rol aldı.

Esra Eron bekar olup boyu 1.78  ve kilosu 56 kg. Vücut ölçüleri ise 89-61-93’tür.

Esra Eron hafta içi her gün gündüz kuşağı programında TV8 ekranlarında oyuncu ve yorumcu Hakan Ural, başarılı sunucu Nur Tuğba Algül ile “Gel Konuşalım” programında medya kariyerini sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.