Esra Erdoğan kimdir, Esra Erdoğan kaç yaşında?

07.11.2021
170
Esra Erdoğan kimdir, Esra Erdoğan kaç yaşında?

Esra Erdoğan kimdir, biyografi bölümünde Esra Erdoğan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Esra Erdoğan kaç yaşında?, Esra Erdoğan memleketi neresi, Esra Erdoğan facebook, Esra Erdoğan nereli, Esra Erdoğan instagram, Esra Erdoğan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Esra Erdoğan kimdir? başlığımızın detayları..

Esra Erdoğan Kimdir – Esra Erdoğan Biyografi

1981 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Emine Erdoğan babası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızıdır. Esra Erdoğan’ın  Ahmet Burak Erdoğan, Sümeyye Erdoğan ve Bilal Erdoğan adlı üç kardeşi mevcuttur. İstanbul’da Kadıköy’deki İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra Amerika Indiana Üniversitesi’nde okumuştur. 2003 senesinde mezun olan Esra Erdoğan sonrasında Kaliforniya’daki Berkeley Üniversitesi’nde lisansüstü eğitim almıştır.

2010 senesinde Esra Erdoğan Albayrak, Ümraniye Belediyesi’nce yürütülen okula ve okuma-yazma kurslarına gidemeyen engellilere evlerinde eğitim verilmesini öngören “Biz Gönüllüyüz, Biz Öğretiriz” kampanyası kapsamı içinde gönüllü öğretmen oldu.

 
Esra Erdoğan, 2007 senesinde Çalık Holding‘e Genel Müdür olarak atanan Berat Albayrak ile 2004 tarihinde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezi’nde evlendi. Ahmet Akif,  Mahinur,Sadık , adında üç  çocukları mevcuttur. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.