Esma Yılmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
317
Esma Yılmaz kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Esma Yılmaz kimdir?, biyografi sitemizde Esma Yılmaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Esma Yılmaz kimdir? kaç yaşında?, Esma Yılmaz kimdir? memleketi neresi, Esma Yılmaz kimdir? evi nerede, Esma Yılmaz kimdir? nereli, Esma Yılmaz kimdir? instagram, Esma Yılmaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Esma Yılmaz kimdir? Biyografi

Esma Yılmaz nereli? Kaç yaşında?

Esma Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Esma Yılmaz sevgilisi? Kırgın Çiçekler Esma Yılmaz Instagram tik tok hesabı, şimdiki hali, oynadığı dizler?  Esma Yılmaz ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birilikte olacak.

Esma Yılmaz yaşamı ve biyografisi

Esma Yılmaz Türk çocuk oyuncu. Kırgın Çiçekler dizisi ile tanınmaya başladı.

Esma Yılmaz kimdir

Tam adı ile Nefise Esma Yılmaz İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da sürdürmektedir. Esma Yılmaz kameraların karşısına ilk kez 2015 yapımı olan “Kırgın Çiçekler” dizisinde “Büşra” rolü ile adım attı.

2019 senesinde “Bizim Hikaye” dizisinde bölüm oyuncusu olarak rol aldı. Günümüzde ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşayan Esma Yılmaz eğitim hayatına sürdürmektedir. Esma Yılmaz 1.60 cm boyunda olup kilosu 52 kg.

Esma Yılmaz dizileri ve filmleri

Esma Yılmaz yer aldığı diziler? Esma Yılmaz hangi dizilerde oynadı?

  • 2019 Bizim Hikaye TV Dizisi
  • 2015 Kırgın Çiçekler (Büşra) TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.