Esin Civangil Kimdir Ve Nereli?

26.10.2021
424
Esin Civangil Kimdir Ve Nereli?

Esin Civangil Kimdir Ve Nereli?, biyografi sitemizde, Esin Civangil Kimdir Ve Nereli? başlığı altında makale bir araya getirdik. Esin Civangil Kimdir Ve Nereli? biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Esin Civangil Kimdir Ve Nereli?

Esin Civangil’in Hayatı

Esin Civangil 12 Temmuz 1982 tarihinde Kocaeli’nde dünyaya geldi.
Çocukluğu Bodrum’da geçti.
Yengeç burcudur.1.71 boyunda ve 59 kilodur.
Sinema ve dizi oyuncusudur.

Oyunculuğa başladığı andan bu yana uzun boyu, düzgün fiziği ve güzelliği ile oyunculuk dışında birden çok ajanstan mankenlik teklifleri de almıştır fakat herkesin kendi işini yapması gerektiğini bundan dolayı mankenlik tekliflerini kabul etmediğini o dönem söylemiş ve oyunculuğa odaklanmıştır.

Oyunculuk yaşamına 2002 senesinde yayına giren Ekmek Teknesi dizisi ile başlamıştır. Dizide Jale kişiliğini canlandırmış ve bu rolü ile bi hayli tanınan bir isim haline gelmiştir. Daha sonra Sırlar Dünyası, Büyük Buluşma, Mavi Rüya, Felek Ne Demek, Arka Sıradakiler, Benim Annem Bir Melek, Cesaretin Var mı Aşka, Gönül Hırsızı, Pusat
gibi dizilerde rol aldı.
Bilhassa 2014 senesinde Güzel Köylü dizisinde oynadığı Kamuran kişiliği ile seyircilerin beğenisini kazanmış ve
oyunculuk yaşamındaki ikinci büyük çıkışını yakalamıştır.

Bugüne kadar birden çok sinema filminde de yer almıştır. Emanet Kız, Memleket Hikayeleri, Yuvamı Yıkamazsın, Kadrinin Götürdüğü Yere Git, Nasıl Yani, Rengarenk Yağmurlar, Temel ile Dursun İstanbul’da, Ölümü gör, İyi Ki Doğdun Abla gibi birden çok filmde yer almıştır.
2019 senesinde Bahtsız Bedri,Keşfedilmemiş Çocuklar,Kızım gibi Kokuyorsun, Hemen Döneriz isimli 4 sinema filminde de yer aldı.

En son Beyaz TV ekranlarında yayına giren Baharı Beklerken dizisinde Neslihan Karakterine hayat verdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.