Esin Çepni kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
1.197
Esin Çepni kimdir, nereli, kaç yaşında?

Esin Çepni Kimdir, biyografi sitemizde Esin Çepni ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Esin Çepni kaç yaşında?, Esin Çepni memleketi neresi, Esin Çepni evi nerede, Esin Çepni nereli, Esin Çepni instagram, Esin Çepni ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Esin Çepni Biyografi

Esin Çepni kimdir, kaç yaşında, nereli?

Esin Çepni sosyal platform fenomeni, video içeriği üreticisi, makyaj uzmanı, yarışmacı ve youtuberdır. 24 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 27 yaşındadır. 2016 senesinde katıldığı İşte Benim Stilim isimli yarışmada tanındı ve kısa bir sürede yıldızı parlamaya başladı.

Esin Çepni yaşamı ve biyografisi

Esin Çepni 24 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına bakım ve makyaj uzmanlığı bölümü üzerinde bitirdi.

Esin Çepni medya ve fenomen olma yolundaki kariyerini ilk kez 2016 senesinde TV8 ekranlarında yayına giren İşte Benim Stilim adlı yarışma programı ile inşa etmeye başladı. Yarışmada olduğu süre içinde çöp poşetinden yaptığı elbisesiyle podyuma çıkması ile hafızalara kazındı.

Ardından 2016 senesinde Gençlik Başımda Duman sinema filmi ile beyazperde de ilk kez oyuncu olarak rol aldı. Günümüzde video içeriği üreticisi olarak kariyerine devam eden Esin Çepni 2021 senesinde kendisi gibi ünlü youtuber Bilal Hancı ile evlenmiştir.

Esin Çepni boy kilo ve hangi burç?

Esin Çepni boyu 1.73 cm kilosu 55 kg ve burcu Aslan. Göz rengi ise mavi.

Esin Çepni sevgilisi, eşi kim?

Esin Çepni 2021 senesinde youtuber, fenomen Bilal Hancı ile nikah masasına oturdu.

Esin Çepni estetikli mi, estetiksiz, eski hali?

Esin Çepni estetikli mi, estetiksiz, eski hali ile ilgili internet kaynaklarında bilgi yoktur. Bazı yorumlarda burun estetiği, dudak botoksu, yanak, bademgöz ameliyatları ve estetikleri geçirdiğine dair söylentiler var. Bazı bireyler aracılığıyla da uzmanlık alanı olan makyajla harikalar yarattığı söylenmektedir. Aşağıda Esin Çepni öncesi ve sonrasını içeren fotoğraf mevcut. Estetik olup olmadığına yorumlarınızla katkı sağlayabilirsiniz.

Esin Çepni dizileri ve filmleri

Esin Çepni yer aldığı diziler? Esin Çepni hangi dizilerde oynadı?

  • 2016 Gençlik Başımda Duman

Esin Çepni kaç yaşında, estetikli mi, estetiksiz, eski hali, sevgilisi, ifşa, eşi, mesleği, ne iş yapıyor, ne mezunu, kısaca yaşamı ve biyografi detaylarını derledik. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.