Eşimin Zevki Jürisi Muammer Ketenci Kimdir Ve Nereli?

26.10.2021
202
Eşimin Zevki Jürisi Muammer Ketenci Kimdir Ve Nereli?

Eşimin Zevki Jürisi Muammer Ketenci Kimdir Ve Nereli?, biyografi sitemizde, Eşimin Zevki Jürisi Muammer Ketenci Kimdir Ve Nereli? başlığı altında makale bir araya getirdik. Eşimin Zevki Jürisi Muammer Ketenci Kimdir Ve Nereli? biyografisi yazımızda…

Eşimin Zevki Jürisi Muammer Ketenci Kimdir Ve Nereli?

Muammer Ketenci evli mi? Kaç yaşında ve burcu nedir? Eşimin Zevki jürisi Muammer Ketenci kimdir ve aslen nereli? Moda evi nerededir? İnstagram takipçi sayısı nedir? Ayrıntılar biyografi yazımızda. İşte Eşimin Zevki jürisi Muammer Ketenci ile ilgili araştırılanler...

Muammer Ketenci Kimdir Ve Esasen Nereli?

16 Mart 1965 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gözlerini açan ve balık burcu olan ünlü modacı Muammer Ketenci’nin aslında soyadı Üstübicioğulları’dır.
Üstübicoğulları’na gelin olarak giden babaannesinin kızlık soyadı Ketenci’dir ve Muammer Ketenci marka oluşturmak için babaannesinin
soyadını kullanmıştır.
İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini bitirdiktan sonra, Avrupa’da tasarım ve moda üzerine eğitim görmüştür.
Esasen Trabzon Akçaabat‘lı olan Muammer Ketenci 30 yıldan fazladır takı tasarım ve aksesuar işi ile uğraşmış sonrasında teksti sektörüne geçiş yapmıştır.
Günümüzde ülkemizin çeşitli yerlerinde ve üniversitelerde halen seminerler vermektedir.
Tasarladığı kıyafetler dünyaca ünlü isimler aracılığıyla da tercih edilmektedir.

Yurt dışında ve Türkiye’de bir çok ünlü ile çalışan Muammer Ketenci’nin en önemli ve dünya çapında ses getiren çalışması ise Amerikalı ünlü şarkıcı Beyonce’nin Crazy in Love albüm kapağı için tasarladığı büstiyer’dir.
Muammer Ketenci haute couture tasarımların bunun yanında, halkın da çok rahatlıkla satın alıp kullanabileceği özel tasarım modellerden bir araya gelen konsept ürünlerini, kendi ismini taşıyan ticari markası altında çıkartmıştır.
Ayrıca Girne Amerikan Üniversitesi işbirliği ile moda sektörüne ilgi duyan ve tasarımcı olmak isteyenlere eğitim verilen Muammer Ketenci akademiyi kurdu. 2017’de kalp krizi geçirdi ve by-pass cerrahi operasyonu oldu.

İnstagram’ı çok fazla kullanan ünlü modacının bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile hesabında 100 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.
www.muammerketenci.com kişisel web sitesinin adresidir. Moda evi ve tasarım merkezi İstanbul Nişantaşı’ndadır.
Evli ve iki çocuk babası olan Muammer Ketenci şimdilerde halen aktif çalışma yaşamına sürdürmektedir ve Show TV’de yayına giren
‘Kuaförüm Sensin’ isimli yarışmada jürilik yaptı ve sonrasında da yakın günlerde Uçankuş TV’de yayına giren Eşimin Zevki programında jüri olarak yer almaya başladı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.