Ertem Şener Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
243
Ertem Şener Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ertem Şener Kimdir?, biyografi sitemizde Ertem Şener Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ertem Şener Kimdir? kaç yaşında?, Ertem Şener Kimdir? memleketi neresi, Ertem Şener Kimdir? evi nerede, Ertem Şener Kimdir? nereli, Ertem Şener Kimdir? instagram, Ertem Şener Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ertem Şener Kimdir? Biyografi

Ertem Şener Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Sunucu, spiker ve spor müdürü Ertem Şener, 18 Temmuz 1975 senesinde Malatya’da dünyaya geldi. Kısa bir süre sonra İstanbul’a geldi. İstanbul 50.Yıl İNSA Lisesi‘ni bitirdi. Üniversiteyi de Muğla Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümün’de bitirdi.

Medya kariyerine dönemin televizyon kanalı olan Şah Tv‘de maç sundu ve böylece televizyon dünyasına merhaba dedi.

Bu üstün kabiliyetleri kısa bir süre sonra onu TGRT kanalına geçmesine yol açtı. Ertem Şener TGRT ekranlarında İtalya Ligi maçlarını sundu. Artık kuvvetli bir hedef kitlesi oldu.

Dönemin özel kanalları içinde bulunan Kanal 6‘ya geçen Ertem Şener sunuculuk 1997 senesinde Star Tv ekranlarına transfer oldu. Şampiyonlar Ligi maçlarının spikerliğini yapan Ertem Şener bir hayli önemli kitleye ulaştı.

  • 2001 senesinde özel bir ajans unvanı ile İtalya Milano şehrine gider.
  • 2002 senesinde tekrar Star Tv’ye geri döner.
  • 2012 yılı içinde Kanal D yekranlarında “Kazanmak İçin Bir Dakika” programını sunmaya başladı.

Ertem Şener, sporla özdeşleşen kariyerini en son kez Kasım 2012 tarihinden bu yana Beyaz TV ekranlarında “Beyaz Futbol” ve “Derin Futbol” isimli programların sunuculuğunu üstlenmiştir. Ertem Şener, Beyaz TV Spor müdürüdür.

Sunuculuğunu Ertem Şener’in yaptığı “Beyaz Futbol” programına Sinan Engin, Ahmet Çakar, Abdülkerim Durmaz ve Gökmen Özdenak yorumları ile programlara renk katmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.