Ersin Düzen kimdir, Ersin Düzen kaç yaşında? Nereli

24.09.2021
649
Ersin Düzen kimdir, Ersin Düzen kaç yaşında? Nereli

Ersin Düzen (Stadyum) Kimdir?, Ersin Düzen kaç yaşında, Ersin Düzen memleketi neresi. Biyografi bölümümüzde Ersin Düzen (Stadyum) Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Mesleği Sunucu olan Ersin Düzen 2 Haziran 1975 tarihinde doğmuştur. Ersin Düzen biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Ersin Düzen kimdir

Ersin Düzen (Stadyum)

Ersin Düzen 2 Haziran 1975 senesinde Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Ersin Düzen’in babası asker olduğu için Zonguldak, Diyarbakır, Elazığ ve Denizli de yaşamıştır ve lise eğitimini Denizli Anadolu Lisesi’nde okumuştur. Denizli’de lise eğitimi alırken bunun yanı sıra radyo programı yapamaya başlamıştır. Liseden sonra üniversite eğitimi için Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ni elde etmiştir. Ersin Düzen, Eskişehir’de kaldığı 4 yıl boyunca bir çok yerel radyo ve televizyonlarda çalıştı ve genel yayın yönetmenliği yapmıştır. 1997 senesinde İstanbul’a gittiğinde ilk kez Star TV’de yayına giren Süper Frikik adlı spor-magazin programını sundu. Daha sonra televizyonda Bi-Daha, Televole ve Telegol programlarını sundu. Star TV’de UEFA Şampiyonlar Ligi ve Teleon TV’de Süper Lig maçlarını anlatmıştır. Ersin Düzen Ocak 2011’de TRT’ye gitmiş ve Cumartesi, Pazar akşamlarının en fazla izlenen futbol programı olan Stadyum adlı programın sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. Ersin Düzen hali hazırda TRT1 ve TRT Spor’da Cumartesi, Pazar ve Pazartesi akşamları Stadyum programını hazırlamakta ve moderatörlüğünü yapmaktadır. 

Ersin Düzen Esasen Nereli?

Esasen Zonguldaklıdır.

Ersin Düzen Doğum Tarihi?

2 Haziran 1975 senesinde doğmuştur.

Ersin Düzen Boyu Kaçtır?

Başarılı sunucunun boyu 188 cm’dir.

Ersin Düzen Kilosu Kaçtır?

Başarılı sunucunun kilosu 70’tir.

Ersin Düzen Kaç Yaşında?

1975 yılı doğumlu olduğu için 45 yaşındadır.

Ersin Düzen Sevgilisi Kimdir?

Ersin Düzen’in sevgilisinin olup olmadığı bilinmemekte.

Ersin Düzen Burcu Ne?

2 Haziran günü doğumlu olduğu için İkizler burcudur.

Ersin Düzen Ailesi Kim?

Ersin Düzen’in babası subaydır ve bu yüzden birden fazla şehirde yaşamıştır.

Ersin Düzen Oynadığı Diziler Ne?

Ersin Düzen, TRT 1’de Leyla ile Mecnun dizisinde 3 bölüm konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Ersin Düzen Instagram Hesabı Ne?

Ersin Düzen’in Instagram hesabı olan @ersinduzen’in 192 bin takipçisi mevcuttur.

Ersin Düzen Çalıştığı Kanallar Ne?

1997-2005: Star TV

2005-2007: Atv

2007-2011: NTV

2008-2011: NTV Spor

2011-: TRT 1

Fatih Altaylı Ersin Düzen İçin Ne Dedi?

Habertürk yazarı olan Fatih Altaylı TRT Spor’da yayına giren ‘Stadyum’ programının moderatörü Ersin Düzen’in ayda 500 bin TL aldığını söylemiştir. Fatih Altaylı şöyle demiştir: ” TRT’de spor programı yapan Ersin Düzen’in KİT komisyonunda gündeme gelen ve benim de oradan yola çıkarak dillendirdiğim geliri ile alakalı olarak dönemin TRT üst yönetiminden adının açıklanmasını istemeyen biri aradı ve bilgi verdi. Fatih Bey, Ersin Düzen’in TFF’den kaç lira maaş aldığını bilemem ama TRT’de yapmakta olduğu program için 2017 senesinde ayda 400 bin TL+KDV aldığı doğru bir bilgidir.

Ersin Düzen Fatih Altaylı’nın İddiasına Karşılık Ne Dedi?

Habertürk yazarı olan Fatih Altaylı, ‘Stadyum’ programının moderatörü Ersin Düzen’in TRT’den ayda 400 bin TL, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan da 100 bin TL aldığını ileri sürmesi üzerine Ersin Düzen, Stadyum programında iddialara karşın şöyle demiştir: “Bırak ayda 500 bin TL’yi. Kim bu parayı kazanıyor? Bugün benim son yayınım olsa dahi ben bu ülkede onurumla yaşadım. Ben bu ülkede lekem olmadan yaşadım. Anamın, babamın dualarıyla, tırnağımla kazıya kazıya geldim. Benim meslek kariyerim 1992’de başladı. 4 sene üniversite okudum. Birilerine iftira atarak yok edemezsiniz. Bu benim son yayınım olsa bile ben bu konuşmayı yaptım. Bende bu yürek var. Burama geldi artık. Sürekli insanlar birbirlerine iftira atıyor.”

TRT Spor Ersin Düzen’in Maaşını Açıkladı Mı?

TRT Spor bir önceki günlerde yaptığı bilgilendirmede Düzen’e aylık 27 bin 500 TL hizmet bedeli ödendiğini duyurmuştur. TRT Spor yaptığı bilgilendirmede “Kurumumuz, kamu kaynaklarını etkin ve verimli kullanma hususunda büyük bir sorumlulukla hareket etmektedir. İddia edilen sayılar akıl ve mantık dışıdır. Haksız ve yanlış bilgilerden hareketle ortaya atılan iddialar tüm TRT çalışanlarını derinden üzmektedir.” demiştir.

Adı Soyadı:
Ersin Düzen
Meslek:
Sunucu
Doğum Tarihi:
2 Haziran 1975
Boyu:
1,88
Kilosu:
70 kg
Göz Rengi:
Kahverengi
Sevgilisi:
Bilinmiyor
Burcu:
İkizler
Eğitimi:
Eskişehir Anadolu Üniversitesi
Doğum Yeri:
Zonguldak
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.