Erol Özgüner kimdir, Erol Özgüner kaç yaşında?

05.11.2021
136
Erol Özgüner kimdir, Erol Özgüner kaç yaşında?

Erol Özgüner kimdir, biyografi bölümünde Erol Özgüner biyografi sayfası ile karşınızdayız. Erol Özgüner kaç yaşında?, Erol Özgüner memleketi neresi, Erol Özgüner facebook, Erol Özgüner nereli, Erol Özgüner instagram, Erol Özgüner ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Erol Özgüner kimdir? başlığımızın detayları..

Erol Özgüner Kimdir – Erol Özgüner Biyografi

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, aracılığıyla  İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Bilgi Sistemleri Daire Başkanlığına da Erol Özgüner getirildi.

Dr. Naim Erol Özgüner, 1971 İstanbul’da dünyaya geldi. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği mezuniyetinden sonra aynı bölüm de yüksek lisans ve doktora çalışmasını tamamlayarak Doktor ünvanı almaya hak kazandı.

Daha sonra Bilgi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisans(MBA) eğitimini bitirdi.

4 yıl Kocaeli Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünde asistanlık ve Üniversite Dış İlişkiler Müdürlüğü görevlerini yürüttükten sonra, 2000 senesinde Turkcell İletişim Hizmetleri Şirketi’nde GSM Hücre Planlama Mühendisi olarak vazifeye başladı.

Turkcell Türkiye’nin bunun yanında Ukrayna, Gürcistan ve Belarus’taki GSM şebekelerinin tüm elektronik ve IT sistem altyapılarının kurulması ve yönetilmesi projelerinde üst düzey yönetici olarak rol aldı, son kez Turkcell sabit ve mobil şebeke operasyonları bölümünü yönetti.

Özgüner, Bilgi Sistemleri Daire Başkanlığına atanmadan önce büyük veri, veri analitiği, yapay zeka ve makine öğrenmesi konularında çalışan CF Telekom şifrketinda Genel Müdürlük görevini sürdürüyordu. Bir kız çocuğu babası olan Özgüner, İngilizce bilmektedir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.