Erol Gedik Kimdir, evi nerede? kaç yaşında

13.12.2021
677
Erol Gedik Kimdir, evi nerede? kaç yaşında

Erol Gedik Kimdir, biyografi sitemizde Erol Gedik Kimdir ile ilgili biyografi yazısı hazırladık. Erol Gedik Kimdir kaç yaşında?, Erol Gedik Kimdir memleketi neresi, Erol Gedik Kimdir evi nerede, Erol Gedik Kimdir nereli, Erol Gedik Kimdir instagram, Erol Gedik Kimdir ile alakalı her detay yazımızda..

Erol Gedik Kimdir?

Günlük diziler arasında izleyicinin beğenisini kazanan Canım Annem oyuncuları dünyaya açılıyor. Yurtdışında 8 ülkede yayınlanacak olan Canım Annem oyuncuları merak konusu oldu. Erol Gedik’in Murat rolüne hayat verdiği dizide başrol oyuncuları araştırılmaya devam ediyor. Peki, Erol Gedik kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Canım Annem’in Murat’ı Erol Gedik dizileri ve hayatı…

 

EROL GEDİK HAYATI

Erol Gedik, 1980 yılında dünyaya geldi. Gedik, M.Ü. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Üniversite senelerinde, kiteboard, snowboard, wakeboard ve dövüş sporları ile ilgilendi.

Erol Gedik Biyografi

Erol Gedik kimdir, nerelidir, kaç yaşında Canım Annemin Muratı Erol Gedik hayatı
Başarılı oyundu, Altan ve Vahide Gördüm’den oyunculuk dersleri aldı. Şimdilerde ise Canım Annem dizisinde Murat karakterine hayat veriyor.

Etiketler

Erol Gedik,Kaç Yaşında,Boy,Oynadığı Filmler,Oynadığı Diziler,Nereli,Sevgilisi,Kız Arkadaşı,Kimdir,Fotoğraf,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.