Erkan Şamcı kimdir, Erkan Şamcı kaç yaşında?

07.11.2021
361
Erkan Şamcı kimdir, Erkan Şamcı kaç yaşında?

Erkan Şamcı kimdir, biyografi bölümünde Erkan Şamcı biyografi sayfası ile karşınızdayız. Erkan Şamcı kaç yaşında?, Erkan Şamcı memleketi neresi, Erkan Şamcı facebook, Erkan Şamcı nereli, Erkan Şamcı instagram, Erkan Şamcı ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Erkan Şamcı kimdir? başlığımızın detayları..

Erkan Şamcı Kimdir – Erkan Şamcı Biyografi

1959 Erzurum doğumlu Erkan Şamcı İlköğretim, üniversite eğitim hayatına kadar farklı şehirlerde okumuş ve sonrasında  Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Erkan Şamcı,Türkiye’nin en iyi Ziraat Mühendislerinden biridir. Botanika Bitki Kültürü Okulu Eğitmeni olarak da görev yapmaktadır. Erkan Şamcı televizyon programlarına katılarak insanlara doğayı sevdiren hoşsohbet bir kişidir. Erkan Şamcı bunun yanı sıra Ekolojik Yaşam Uzmanı, Araştırmacı, Aktivist, Mucit (faydalı çok sayıda patenti mevcuttur), Yazar, Radyo ve TV Programcısıdır. Erkan Şamcı katıldığı televizyon programlarında doğal şampuan yapımından, biber ve domates yetiştirmeye, doğal bulaşık deterjanı yapımından çim döşeme ve ekme konularına kadar bilmeniz gerekenleri en güzel biçimde anlatmıştır.

Kimyasal zıtı Ekolojik yaşam teorileri ve pratiklerini kitapları, radyo ve televizyon programları, söyleşi ve konferansları ile toplumun her kesimi’ne sağlamaktadır. İnsanlara hoş sohbetleri ile doğayı sevdiren ve bilinçlendiren Şamcı 360 Televizyon kanalında Erkan Şamcı ile Doğala Dönüş isimli programı hazırlayıp sunmuştur.

Resmi web sitesinden Ekolojik ve Kaliteli Organik Ürünler’i uygun fiyatlar ile edinebilirsiniz. Doğal duş jelleri, doğal sabun, bebek ürünleri, ağız diş ürünleri, organik sirke, organik tekstil, sebze meyve, temizlik ürünleri ve yağlar bunlardan yalnızca bir kaçıdır.

Kitapları;

Ekolojik Temizliği Kitabı
Erkan Şamcı ile Neşeli Botanik
Ekolojik Güzelliğin Kitabı
Kadınların Altın Kitabı

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.