Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
449
Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?, biyografi sitemizde Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? kaç yaşında?, Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? memleketi neresi, Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? evi nerede, Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? nereli, Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? instagram, Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? Biyografi

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Çukur dizisi Vartolu kimdir? 16 Ocak 1983 tarihinde Bursa’da dünyaya gözlerini açan Erkan Kolçak Köstendil Bursa Atatürk Lisesi ve sonrasında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir. Aslı mesleği kaleciliktir. Boyu 1.80 cm ve kilosu 75 kg’dır. Burcu Oğlak olan sanatçının mezuniyeti ise Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı ve Tiyatro Bölümü mezunudur.

“Erkan Kolçak Köstendil “Ulan İstanbul” dizisinde Karlos kişiliği ile iyi bir çıkış yakaladı. Erkan Kolçak Köstendil Şebnem Bozoklu ile birlikte seslendirmiş olduğu Yanarım şarkısı ile Youtube video izleme sitesinde 50 milyon’un üzerinde tıklama başarısına ulaşmıştır.İlk olarak Facebook dizisi olan Mukadderat’ı yazıp yöneten oyuncu 2009 senesinde “M.A.T” dizisinde, 2012 “Babalar ve Evlatları” dizisinde, 2008 senesinde da Güz Sancısı filminde rol almıştır.

Fox Tv ekranlarında yayına giren Familya dizisi’nde Toprak kişiliğini canlandırmış, sonrasında internet dizisi olan Görünen Adam’da Kurtuluş kişiliğine can vermiştir.

Bugünlerde Çukur dizisinde Vartolu kişiliği ile oyunculuk macerasıni sürdürmektedir.

2017 senesinde oyuncu Cansu Tosun ile nişanlanmıştır.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.