Erkan Kayhan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
1.528
Erkan Kayhan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Erkan Kayhan kimdir?, biyografi sitemizde Erkan Kayhan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Erkan Kayhan kimdir? kaç yaşında?, Erkan Kayhan kimdir? memleketi neresi, Erkan Kayhan kimdir? evi nerede, Erkan Kayhan kimdir? nereli, Erkan Kayhan kimdir? instagram, Erkan Kayhan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Erkan Kayhan kimdir? Biyografi

Erkan Kayhan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografisi

Erkan Kayhan kimdir? Erkan Kayhan Realkom A.Ş sahibi ve kurucu ortağı. Adı önceden lüks yatlarda sunucu ve oyuncu Fatoş Kabasakal ile anılan İş adamı Erkan Kayhan kimdir? Erkan Kayhan kimdir, nerelidir, ne iş yapar? Erkan Kayhan memleketi neresi? Fatoş Kabasakal ile evlenen Erkan Kayhan yaşı kaçtır?

Erkan Kayhan’ın ilk evliliği mi? Erkan Kayhan eski eşi var mı? Saygın iş adamı Erkan Kayhan ile Fatoş Kabasakal evlendi.

İş adamı Erkan Kayhan ünlü bir tekstil şifrketinın kurucu ortağı ve bunun yanı sıra ortaklarındandır. Realkom A.Ş. Kurucu Ortağı Erkan Kayhan, tekstil dünyasına ilk kez 35 işçi ile başladı.  Günümüzde bu sayı şimdilerde binlerle ifade edilmektedir.

Bir dönem Konuralp’te bulunan fabrikası Düzce’ye taşınmıştı. Realkom Tekstil Ürünleri Pazarlama ortaklarından olan Erkan Kayhan İstanbul’da olan şirketleri 2011 senesinde merkezini Düzce’ye taşımıştı.

Ekranların güzle yüzü, oyuncu ve bunun yanı sıra sunucu Fatoş Kabasak’ın sevgilisi Erkan Kayhan uzun süredir Fatoş Kabasakal ile birlikteydi.

İş adamı Erkan Kayhan Fatoş Kabasakal ile tanıştıktan sonra bu birlikteliği ileriye taşımaya başladılar. Çift 12 Ekim 2018 tarihinde evlenmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.