Erkan Davulcu Kimdir?

26.10.2021
709
Erkan Davulcu Kimdir?

Erkan Davulcu Kimdir?, biyografi sitemizde, Erkan Davulcu Kimdir? başlığı altında makale bir araya getirdik. Erkan Davulcu Kimdir? biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Erkan Davulcu Kimdir?

Şu aralar YouTube’de paylaşımı yaptığı videolar ile büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran Erkan Davulcu kimdir, nereli ve kaç yaşındadır? İnstagram adresi nedir? Köyü nerede?YouTube ve Facebook adresi nedir? Ayrıntılar biyografi yazımızda. Erkan Davulcu’nun yaşamı ve bilinmeyenleri.

ERKAN DAVULCU KİMDİR?

Erkan Davulcu Kastamonu ilinin Taşköprü beldesine bağlı Bük Karşı Köyü’nde yaşıyor. 36 yaşında. Bulunduğu yörede lakabı Gamaz Erkan.
Çektiği videolar ile hem köyünün hem de yaşadığı ilçe olan Taşköprü’nün tanıtımına katkı sağlıyor. Video ve fotoğraf çekimleri ile köyünün ve ilçesinin tanıtımını yapıyor.

Erkan Davulcu’nun Youtube’da paylaşımı yaptığı bir videosu hemen hemen hemen hemen 2 milyon’un üzerinde izlenme elde ediyor.
Bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile 361 bin takipçisi bulunmakta.
Kanalı açtığından bu zamana geçen zaman zarfında de videolarının toplam izlenmesi 270 milyonu bulmuş durumda.
‘Hayat paylaşımı yaptıkça güzeldir’ sloganı ile çıktığı bu yolda şu ana kadar binlerce video yayınlamış durumda. Vlog olarak videolarını paylaşıyor.

Annesi Şadiye Davulcu’nun yaptığı yemekleri ve köylüler aracılığıyla yapılan işleri video haline getirip YouTube’de paylaşan, kısa zaman zarfında milyonlar aracılığıyla izlenen Erkan Davulcu, evli ve 2 çocuk babası.
36 yaşında olan ve %80 engeli bulunan Erkan Davulcu, 2010 senesinde zorluklarla aldığı fotoğraf makinesi ile çekimlerine başlamış.
Yaşadığı köyün doğallığını, köy yaşamını ve yaşam tarzını çekimleriyle yansıtmaya çalışmış. Daha sonra annesinin yaptığı yöresel yemekleri çekmeye başlamış ve bu videolar da büyük ilgi görmüş.
Şu anda kendisini artık yurt dışından takip eden büyük bir kitle var.
Yaz aylarında yurt dışından Türkiye’ye tatile gelen vatandaşlar Erkan Davulcu’yu köyüne kadar ziyarete geliyor.
Yurt dışından gelen misafirlerine köyünün güzelliklerini ve ilçesinin güzelliklerini canlı olarak göstermeyi de ihmal etmiyor.
Gelen misafirlerini de elinden geldiği en iyi biçimde ağırlayarak Kastamonu’nun yöresel yemeklerinden ikram ediyor.

Çoğunlukla YouTube videoları izlense de aslında içindeki fotoğraf aşkı çok büyük.
En büyük hayali, 2010 senesinden bu yana çektiği fotoğrafların içlerinden en özel olanları ile resim sergisi açmak. Bugüne kadar 110 bin fotoğraf ve 3000 video çekmiş.
Günümüzde halen videolarını yayınlamaya ve fotoğraflarını çekmeye sürdürmekte.

İnstagram ve Facebook sayfası da bulunan Erkan Davulcu’nun şu anda İnstagram’da da 10 binin üzerinde takipçisi yer alıyor. Kendisi ile ilgili Ekşi Sözlük’te de bi hayli da olumlu yorumlar yer alıyor.

Yakın gelecekte Hasan amcasını kaybeden Erkan Davulcu ve ailesine de buradan sabırlar diliyoruz.

Erkan Davulcu İnstagram adresi https://www.instagram.com/kamazerkan/

Erkan Davulcu Facebook sayfası https://www.facebook.com/gamazerkan/

Erkan Davulcu YouTube kanalı adresi https://www.youtube.com/user/erkanimage

Erkan Davulcu YouTube Kanal Tanıtımı

Erkan Davulcu Yeni Vlog Video

Erkan Davulcu Akşam Yemeği
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.