Erkan Çelik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
477
Erkan Çelik kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Erkan Çelik kimdir?, biyografi sitemizde Erkan Çelik kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Erkan Çelik kimdir? kaç yaşında?, Erkan Çelik kimdir? memleketi neresi, Erkan Çelik kimdir? evi nerede, Erkan Çelik kimdir? nereli, Erkan Çelik kimdir? instagram, Erkan Çelik kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Erkan Çelik kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Erkan Çelik
Doğum tarihi: 1985
Doğum yeri: Gaziantep
Boy: 1.79 cm
Kilo: 82 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Boşanmış (Emine Çelik ile)
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Erkan Çelik nereli? Kaç yaşında?

Erkan Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Erkan Çelik ne iş yapar, mesleği ne? Erkan Çelik Seda Sayan ilişkisi? Erkan Çelik sevgilisi, evli mi, eşi, çocuğu var mı? Erkan Çelik  TikTok, şarkıları, yer aldığı diziler  ve ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Erkan Çelik yaşamı ve biyografisi

Erkan Çelik Türk söz yazarı, fenomen ve dizi oyuncusudur. Hayatının önceki dönemlerinde tezgahlıkta yapmıştır. Sanatçı ve şarkıcı Seda Sayan ile olan birlikteliğiyle gündeme gelmiş ve tanınmıştır. Günümüzde TikTok uygulaması üzerinden şarkılar yayınlamaktadır.

Erkan Çelik TikTok, şarkıları

Erkan Çelik 1985 senesinde Gaziantep’te dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine Gaziantep’te başladı. İş kariyerinde bir dönem tezgahtarlık yaptı. Ardından yaşamını Emine Çelik ile birleştirdi ve evlendi.  Erkan Çelik  Emine Çelik evliliğinden 2 çocuğu dünyaya gözlerini açtı. Bir süre sonra eşinden boşandı.  Daha sonra sanatçı Seda Sayan ile birlikte olmaya başladı. Erkan Çelik şarkıcı Seda Sayan ile birlikteliğiyle sosyal platformda uzun süre gündemde kalan isim oldu.

Erkan Çelik sevgilisi, evli mi, çocuğu, eşi

Erkan Çelik bu birlikteliğinin sonrasında söz yazarı olarak mesleğini icra etti. Ardından Show Türk ekranlarında şiir programı hazırlayıp ve sundu. Seda Sayan’ın” Karagözlüm Ölesim Var” şarkısının video klibinde yer aldı. Ardından TV8’de yayına giren “Aşk-ı Roman” dizisinde rol aldı. Erkan Çelik şimdilerde TikTok üzerinden videolar ve şarkılar yayınlamaktadır.

Erkan Çelik dizileri ve filmleri

Erkan Çelik yer aldığı diziler? Erkan Çelik hangi dizilerde oynadı? Filmleri aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2017 Aşkı Roman TV Dizisi
  • Karagözlüm Ölesim Var Video Klip
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.