Erim Özşen kimdir, Erim Özşen kaç yaşında?

07.11.2021
411
Erim Özşen kimdir, Erim Özşen kaç yaşında?

Erim Özşen kimdir, biyografi bölümünde Erim Özşen biyografi sayfası ile karşınızdayız. Erim Özşen kaç yaşında?, Erim Özşen memleketi neresi, Erim Özşen facebook, Erim Özşen nereli, Erim Özşen instagram, Erim Özşen ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Erim Özşen kimdir? başlığımızın detayları..

Erim Özşen Kimdir – Erim Özşen Biyografi

2000 senesinde 18 yaş altı Milli Takımı’na seçildi. O dönem dersleriyle fazla ilgilenmedi. Üniversite  Veteriner Fakültesi’ni kazandı. Lakin aklı  iletişimde olduğu için, radyoculuğa Radyo Odtü’de başladı ve Veteriner Fakültesi’ni bırakıp  Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar, İletişim ve Tasarım bölümüne girdi.

Radyoculuğa TRT FM, Radyovizyon, Capital Radio ve Billboard Radio’da sürdü. 2006 senesinde “Türkiye’nin televizyonda yayınlanmayan ilk ve tek talk show’u.” Lokal Anestezi’yi yarattı.İstanbul’da programlara devam ederken yolları Kenan Doğulu ile kesişti. Aşk Kokusu şarkısına klip çekti ve 5 yıl boyunca sanatçının kreatif direktörlüğünü üstlendi. Türkiye’nin Twitter’da yayınlan ilk talk show’u  olan Erim Özşen’le 140” (saniye) 2012 senesinde  yayın yaşamına başladı.

2019 senesinde yönetmenliğini Erhan Baytimur’un yaptığı Çat Kapı Aşk adlı sinema filminde rol aldı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.