Erhan Ertürk Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
248
Erhan Ertürk Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Erhan Ertürk Kimdir?, biyografi sitemizde Erhan Ertürk Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Erhan Ertürk Kimdir? kaç yaşında?, Erhan Ertürk Kimdir? memleketi neresi, Erhan Ertürk Kimdir? evi nerede, Erhan Ertürk Kimdir? nereli, Erhan Ertürk Kimdir? instagram, Erhan Ertürk Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Erhan Ertürk Kimdir? Biyografi

Erhan Ertürk Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Erhan Ertürk kimdir? Evli mi? Eşi kim? Hayatı ve kısaca biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle. Haber Global “Müzakere” programı spikeri Erhan Ertürk kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Erhan Ertürk 1970 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Bugün 48 yaşında olan başarılı televizyoncu eğitim ve öğrenimini İzmir’de bitirdi. Kariyer yolculuğuna ilk kez muhabir olarak adım attı.

1997 senesinde duayen televizyoncu ve haber spikeri olan Ali Kırca ile tanıştı. 2001 yılına kadar ATV’de muhabir editör olarak Ali Kırca ile birlikte çalıştı.

Kariyer yolculuğunun bir sonraki durağı 2001 senesinde Star TV oldu. Lakin usta televizyoncu Erhan Ertürk Star televizyonu ile 2003 senesinde yollarını ayırdı.  Çeşitli satış reklamları, koordinatörlük ve yönetici olarak görevlerde bulundu. Bunun dışında birden fazla formatta seslendirmeler yaptı. Onu spiker ve sunucu olarak Türk televizyonlarında özdeşleştiren şüphesiz NTV ekranlarında olmasıydı. Türkiye’de çok nadir sunucular içinde yerini alan Erhan Ertürk Türkçeyi ustaca kullanma özelliği ile de ön plandadır. 2003 senesinde başladığı NTV ekranlarında tam 15 yıl boyunca haber sudu.

Günümüzde Haber Global ekranlarında “Müzakere” programını sunan sunucu ve spikeri Erhan Ertürk 2018 tarihinden bu yana NTV ile yollarını ayırarak kariyer yolculuğuna Haber Global ekranlarında sürdürmektedir. En son Haber Global ekranlarında sarhoş olduğu yönünde iddialarla gündeme geldi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.